Dėl neatsakingos reklamos sukritikuota K.Meschino pripažino suklydusi

Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-12 14:40
Penktadienį Lietuvoje duris atvėrė pirmasis „Burger King“ restoranas, tačiau įkurtuvės netrukus apkarto. Nors dabartinė šalies situacija pandemijos akivaizdoje yra kritiška, žmonės Vilniuje plūdo į naują greito maisto restoraną, kurį reklamavo populiarios Lietuvos influencerės, vėliau už tai sulaukusios viešos kritikos.

Daugiausiai viešos kritikos sulaukė viena populiariausių šalies influencerių Karolina Meschino ir atlikėja Iglė Bernotaitytė.

Tiesa, dar tą patį penktadienio vakarą Karolina, supratusi savo klaidą, kreipėsi į sekėjus ir atsiprašė.

„Norėčiau su jumis nuoširdžiai pasikalbėti. Jaučiuosi tikrai susifeilinusi ir susimovusi. Kvailai jaučiuosi, kad važiavau į „Akropolį“. Kad aš nežinojau, jog bus eilė ir tiek žmonių, tai tikrai nėra pasiteisinimas. Atvažiavus ten išsigandau ir likau mašinoje, nes man pačiai pasidarė nejauku.

Suprantu, kad dabar yra labai jautrus laikotarpis ir mes, žmonės, kurie turime daug sekėjų, turėtume būti pavyzdys.

Neduok Dieve, aš tikrai neskatinu fiziškai važiuoti į tokias viešas  vietas valgyti tų burgerių. Kvailai jaučiuosi, tikrai nesitikėjau, kad vėlai vakare bus tiek daug žmonių. Nufilmavau, ir dabar galėčiau laisvai ištrinti tą „Story“ ir apsimesti, kad nieko nebuvo, tačiau nenoriu kažko vaidinti prieš jus. Suprantu, kad dabar yra labai jautrus laikotarpis ir mes, žmonės, kurie turime daug sekėjų, turėtume būti pavyzdys. Tačiau kartais kertasi realybė ir reklamos užsakymai“, – instagramo „Story“ kalbėjo K.Meschino.

Žinoma nuomonės formuotoja pridūrė, kad tikrai reikėtų sugriežtinti karantiną, kadangi žmonės patys elgiasi neatsakingai. 

„Žinau, kad daug žmonių laukia, kol susiknisiu, kad parašytų man, pakenktų ir įžeistų. Bet pažiūrėjus, kiek per parą suserga ir miršta žmonių, matosi, kad problema būtent tarp tų, kurie nesilaiko karantino“.

„Siūlau pergyventi dėl savo artimųjų ir geriau jiems patarinėti bei bandyti juos apsaugoti“, – pridūrė ji.

Greito maisto restorano atstovams dėl neatsakingų sprendimų ir influencerėms aštrios kritikos socialiniuose tinkluose negailėjo žurnalistas Andrius Tapinas, fotomenininkė Neringa Rekašiūtė, režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

Sulaukė grasinimų

Savaitgalį sulaukusi itin piktų ar net bloga linkinčių žinučių, kūdikio besilaukianti Karolina Meschino dar kartą kreipėsi į sekėjus ir teigė, kad žmonės šiuo sunkiu metu tiesiog ieško kaltų ir bando išsilieti.

Nemanau, kad nusipelniau verkti visą dieną dėl visų jūsų grasinimų nusižudyti, ar susirgti.

„Visi staiga taip nori pasisakyti šia tema, ar sau pasidaryti populiarumo, toks jausmas, kad per mane tie žmones būriuojasi viešose vietose. Visada dalinausi priešinga žinute ir niekada nei pusės žodžio nebuvo iš manęs pasakyta nieko panašaus į „Oh, visi varykit į „Akropolyje“, esantį „Burger King“. Niekada neskatinau žmonių fiziškai eiti kažkur, bet matau, kad kai kurie smaginasi pateikdami situaciją taip, kaip jiems patogiau“, – rašė Karolina ir pridūrė, kad dar tą patį penktadienį kartojo žmonėms būti atsargiems ir niekur neiti iš namų.

„Dar kartą apgailestauju dėl savo neprotingo apsilankymo prekybos centre, jei kažką asmeniškai tai įžeidė, bet nemanau, kad nusipelniau verkti visą dieną dėl visų jūsų grasinimų nusižudyti, ar susirgti“, – tęsė ji.

K.Meschino taip pat užsiminė ir apie dabartinę situaciją prekybos centruose, kuomet žmonės, bijodami, kad valdžia sugriežtins įstatymus ir viską uždarys, skuba apsipirkti ir negalvoja apie pasekmes. 

„Ne ten koncentruojatės ir ne ten problemą matote. Be galo skaudu. Bet tikiu, kad protingi žmonės supranta. Lengva viską nurašyti ant to, kad influenceriai kažkokie antžmogiai, išsigimėliai, kurie viską del pinigų padarys. Pažiūrėkite į veidrodį pradžioje...“, – pridūrė Karolina.

Naujausi straipsniai