Dėl muštynių ir sužalojimo kaltinamas Mios vyras Nerijus Antanavičius teisme nepasirodė – bus atvesdintas

Mia ir Nerijus Antanavičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-15 13:49
Dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios (32) vyras Nerijus Antanavičius (33) ketvirtadienio popietę buvo laukiamas Vilniaus miesto apylinkės teisme. Už nesunkų kito asmens sveikatos sutrikdymą jam iškelta baudžiamoji byla. Tiesa, teismo posėdyje N.Antanavičius nepasirodė.

N.Antanavičiui baudžiamoji byla iškelta remiantis 138 LR baudžiamojo kodekso straipsniu – jis teisiamas už nesunkų pažįstamo asmens sveikatos sutrikdymą.

Incidentas, lėmęs N.Antanavičiaus nemalonumus teisme, vyko 2015-ųjų liepos 31-ąją Vilniuje. Tąsyk Mios sutuoktinis įsivėlė į muštynes.

Žmonės.lt žiniomis, vakarop su pažįstamu asmeniu N.Antanavičius „Chrysler Voyager Grand“ automobiliu atvyko į sostinės Trinapolio gatvę. Mašinoje, kilus konfliktui, jis dusyk smogė bendrakeleiviui. Vėliau N.Antanavičius nukentėjusiam smogė dar keliskart, o šis parkritęs susilaužė ranką.

Ketvirtadienį N.Antanavičius turėjo dalyvauti teismo posėdyje, bet čia nepasirodė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Apie tai, kad neatvyks, teismą informavo ryte – parašė elektroninį laišką: „Laba diena, kadangi esu sergantis ir su temperatūra, prašau atidėti posėdį kitai dienai. Antra, kadangi šaukimą gavau prieš tris dienas, mano advokatas nespėjo susipažinti su bylos medžiaga.“ Medikų pažymos N.Antanavičius iki posėdžio teismui nepateikė.

Posėdyje taip pat nepasirodė ir nuo N.Antanavičiaus galimai nukentėjęs asmuo, taip pat ir du liudininkai.

N.Antanavičiaus bylą nagrinėjantis teisėjas Ugnius Trumpulis nusprendė atidėti bylos nagrinėjimą vėlesniam laikui, o kaltinamąjį – N.Antanavičių – nurodė atvesdinti: „Temperatūra nėra tinkama priežastis neatvykti į posėdį.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai