Dėl melagingo pranešimo apie Cameron Diaz – draugės pasiteisinimas

Cameron Diaz / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-14 08:00
Pasklidus žiniai, jog amerikiečių aktorė Cameron Diaz nusprendė trauktis ir jos daugiau nepamatysime kino filmuose, jau kitą dieną šį gandą paskleidusi bičiulė puolė jos viešai atsiprašinėti. Selma Blair, kuri užsienio žiniasklaidą klaidingai informavo, gynėsi, kad apie Cameron karjeros pabaigą tik juokavo.

Po to, kai vienas iš konteksto ištrauktas Selmos Blair sakinys apskriejo pasaulio bulvarinės žiniasklaidos priemones, jai teko viešai atsiprašyti Cameron Diaz. Pasirodo, kad aktorė iš vaidybos niekur nesitraukia ir karjeros pertraukos daryti neplanuoja.

„Neįtikėtinos naujienos, – tviteryje pradėjo S. Blair. – Žmonės, prašau, aš juokavau interviu metu. CAMERON DIAZ NIEKUR nesitraukia. Ir dar daugiau neįtikėtinų naujienų – DABAR aš pasitraukiu iš už ją atsakinėjančio asmens pozicijos.“

Žmonės.lt primena, kad Selma Blair klaidingai pranešė, jog C. Diaz nusprendė nebevaidinti.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Su Cameron pietavome, kalbėjome apie filmą. Norėjau pasitarti dėl tęsinio, bet Cameron traukiasi iš vaidybos. Ji sako: Baigiau“, – taip tuomet kalbėjo Selma.

Paskutinis kino filmas, kuriame filmavosi C. Diaz – „Annie“ (2014 m.). Po to aktorė atsiribojo nuo žiniasklaidos ir kurį laiką vengė vakarėlių bei raudono kilimo. Tai kurstė kalbas apie galimą jos nėštumą. Kol kas žinių, ar moteris laukiasi, niekas netvirtina, tačiau svarbu paminėti, kad Cameron niekuomet nesakė karjerą baigianti amžiams, tai ji įvardijo, kaip tam tikrą pertrauką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai