Dėl ligos Miley Cyrus teko stabdyti koncertus

Miley Cyrus/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-12 11:46
Dėl anginos ligoninėje prieš keletą savaičių atsidūrusiai Miley Cyrus teko į gydymo įstaigą sugrįžti ir operuoti balso stygas. Kol kas dainininkei uždrausta net kalbėti.

Pranešama, kad viena populiariausių pasaulyje atlikėjų Miley Cyrus kuriam laikui sustabdo savo pasirodymus. Ji šiuo metu gydosi po balso stygų operacijos. Įžymybei, susirgusiai angina ir atsidūrusiai ligoninėje, gydytojai netrukus diagnozavo kur kas rimtesnes sveikatos problemas. Miley teko operuoti balso stygas. Dabar laukia gijimo procesas, kuris numatomas mažiausiai iki dviejų savaičių.

Laimei, balso stygų operacija pavyko ir pati Miley Cyrus planuoja sugrįžti į sceną iš karto, kai pasveiks ir gydytojai jai leis vėl dainuoti.

View this post on Instagram

Is it even fall if you’re not in double denim? ? ?

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Daininkę namuose slaugo ir ja šiuo metu rūpinasi Miley vaikinas Cody Simpsonas.

„Mes vienas kitam visaip padedame“, – neseniai apie jųdviejų su Miley santykius viename interviu sakė Cody.

„Manau, kad tai pirmas kartas, kuomet santykiai tokie užtikrinti, esame tame pačiame gyvenimo puslapyje“, – pridūrė jis.

Primename, kad Miley ir Cody – seni draugai, vaikinas jau pristatytas Cyrus mamai. 

Buvęs Miley vyras Liamas Hemsworthas jau susitikinėja su australų aktore Maddison Brown, labiausiai žinoma iš legendinio serialo „Dinastija“ naujos versijos, ne per seniausiai juos keliskart nufotografavo besiglaustančius Niujorke.

Naujausi straipsniai