Dėl kritikos įsiutęs Radžis paliko „Žvaigždžių duetų“ sceną

Laisva ir Radži / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-18 13:19
Ketvirtadienį Vilniaus arenoje „Compensa“ vyko „Žvaigždžių duetų“ laidos filmavimas, kurios metu garsenybių poros komisijai rodė savo pasirodymus. Nuotaikingą numerį žiūrovams skyrė Radžis ir Donata Gutauskienė-Laisva. Tiesa, nors dueto pasirodymo pradžioje ir tvyrojo nuotaikinga atmosfera, klausydamas komisijos vertinimų Radži neiškentė: nė neatsisveikinęs paliko studiją.

Intriga „Žvaigždžių duetų“ filmavime kilo dar prieš Radžio ir Laisvos pasirodymą, kai žiūrovams ir komisijai buvo parodytas reportažas apie duetą. 

Tame reportaže Radžis buvo atviras: pareiškė nesąs patenkintas pastaraisiais komisijos vertinimais jo ir Laisvos duetui, nesutinka su vyraujančia nuomone, kad jis Laisvą neva užgožia. „Jei taip būsime vertinami ir toliau, aš paliksiu šį šou“, – kalbėjo Radžis. Po reportažo dainininkas ir jo partnerė stojo į sceną: atliko nuotaikingą numerį – dainas „Velniškas greitis“ ir „Dviratukas“. Su savimi į sceną duetas atsivežė motociklą ir motorinį dviratį. O padainavę stojo klausytis komisijos komentarų. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Duetą vertino keturi komisijos nariai: Giedrius Drukteinis, Rūta Ščiogolevaitė, Stano ir Eugenijus Skerstonas. Prisimindami prieš tai matytą reportažą jie stengėsi būti atsargūs: Radžį kritikavo rinkdami žodžius, tačiau nesibodėjo ir kiek pašiepti – nejau jei pasakys ką kandžiau Radžis tikrai išeis iš šou?

Pirmasis aršesnę kritiką rėžė Stano: „Kaip jūs ruošėtės šiam pasirodymui? Taip, reikėjo rasti „mocą“ ir mopedą. Dar reikėjo apsirengti. Dar reikėjo išmokti tą vieną už kitą sudėtingesnį kūrinį ir pateikti tai žiūrovams. Taip, mačiau, kaip sudėtingai Radži važiavo dviračiu.“

Žibalo į ugnį įpylė R.Ščiogolevaitė: „Tai buvo vos ne cirko artisto numeris – Radžis nuo scenos tris kartus vos nenuvažiavo...“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tokie žodžiai nemenkai supykdė dainininką. Pradžioje jis nusprendė situaciją pats pareguliuoti: reikalavo, kad komisija nedaugžodžiautų, o tiesiog pasakytų, ką reikia: vertinimo balus. Tada ir pats pasišaipė: paklausė, nejau prie stalo sėdintis Stano jaučiasi labai sunkiai dirbantis?

Į diskusiją vėl įsivėlė R.Ščiogolevaitė: bandė paaiškinti Radžiui, kad vertintojai linkę pajuokauti ir nieko nenori įžeisti, o jis paprasčiausiai stokoja humoro jausmo. Tokių žodžių dainininkui buvo gana: nieko nesakęs jis paliko partnerę scenoje ir išėjo. 

 

Ir vedėjai, ir komisija dar šaukė Radžiui pavymui: nejau jis išties taip įsižeidė? Nejau tikrai išeina? Tačiau panašu, kad Radži nejuokavo: užkulisiuose tučtuojau puolė rengtis ir besiplūsdamas skubėjo keliauti savo keliais. 

Paskutinį žodį tarė scenoje viena likusi Laisva: „Gaila, kad mano kolega išėjo, bet suprantu jį. Tik noriu pasakyti, kad šiame projekte visos poros labai skirtingos. Savo talentą – didesnį ar mažesnį – išnaudojame taip, kaip mokame.“ 

Iš filmavimo dingęs Radži pakoregavo laidos scenarijų: antai laidos pabaigoje jis turėjo uždainuoti kartu su komisijos nariu Eugenijumi Skerstonu, tačiau šis numeris, dainininkui išėjus, buvo atšauktas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai