Dėl kelialapio į „Eurovizijos“ finalą varžosi 7 dalyviai: kuris vertas laimėti?

FUSEDMARC, Kotryna Juodzevičiūtė, Greta Zazza, Aistė Pilvelytė / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-11 17:03
Šeštadienio vakarą 7 dalyviai susikaus dėl galimybės šiais metais atstovauti Lietuvą tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse, kurio didysis finalas vyks Kijeve. Lemiamoje kovoje varžosi Gabrielius Vagelis, Lolita Zero, Kotryna Juodzevičiūtė, Paula, Greta Zazza, Aistė Pilvelytė ir grupė „Fusedmarc“. Jau netrukus paaiškės, kuris iš jų, žiūrovų bei komisijos sprendimu, iškovos galimybę savo pasirodymu pavergti Europą.

Kas turėtų laimėti? Pristatome visus dalyvius:

Grupė „Fusedmarc“ ir jų daina „Rain Of Revolution“

Į „Eurovizijos“ atrankų finalą grupė „Fusedmarc“ su daina „Rain of Revolution“ žengė galingai: aukščiausi komisijos įvertinimai, kiek skeptiškesnė užsienio ekspertų nuomonė ir galingas žiūrovų palaikymas užtikrino pirmąją vietą pusfinalyje. Viktorija Ivanovskaja-Cilia ir Denisas Zujevas-Vakx – grupės kūrėjai – nėra naujokai scenoje. Nors dauguma „Eurovizijos“ žiūrovų juos greičiausiai išgirdo pirmąsyk, ištikimiausi gerbėjai „Fusedmarc“ kūrybos klausosi jau dvylika metų. Viktorija ir Denisas kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime: jau beveik dvidešimt metų, pasak jų, greta eina ir šeima, ir grupė, ir įkvėpimas. Vienas kitą palaiko ir kelyje į didžiąją „Eurovizijos“ sceną abu tiki, jog jų daina „Rain of Revolution“ turi tai, ko reikia pergalei.

Paula Valentaitė su daina „Let U Go“

Vos pristačiusi savo „eurovizinį“ kūrinį „Let U Go“ Paula pelnė didžiulį gerbėjų dėmesį. Nacionalinėje atrankoje atlikėja ne tik sulaukė palankaus komisijos vertinimo, bet ir žiūrovų palaikymo. Jos daina „YouTube“ platformoje per pirmąją savaitę tapo populiariausia „eurovizine“ daina Lietuvoje, kuri buvo peržiūrėta šimtus tūkstančių kartų.

Aistė Pilvelytė „I'm Like A Wolf“

Šios atlikėjos pristatinėti nereikia. Puikiai žinoma muzikiniame pasaulyje moteris „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje dalyvauja jau vienuoliktąjį kartą. Kūrinį Aistei parašė latvė Aminata, kuri su daina „Love injected“ 2015 metais užėmė šeštąją vietą Austrijoje vykusiame dainų konkurse. Regis, šiemet nei muzikos, nei aprangos stilius nėra įprastas Aistei, bet moteris sėkmingai atžygiavo iki pat finalo. Pusfinalyje A.Pilvelytės įvaizdį gyrė net režisierė Dalia Ibelhauptaitė, kuri pernai jos įvaizdį pavadino pigiu ir helovynišku.

Gabrielius Vagelis ir lyriškoji baladė „Feel Myself Free“

Gabrielius Vagelis tikina, kad naktimis miega ramiai. „Jokios įtampos. Jau tiek etapų pereita... Finalinis pasirodymas bus penktas, repeticijos vyksta kasdien, todėl nėra ko nerimauti“, - užtikrintai kalba atlikėjas. Šiais metais sulaukęs ypatingai daug liaupsių iš užsienio komisijos Gabrielius tikisi Lietuvos žiūrovų palaikymo. Bet koks išėjimas į eterį atlikėjui yra svarbus: taip jis populiarinamas. „Gaunu iš žmonių laiškų, kad manoji daina „Feel Myself Free” turi kažką tokio, kas paliečia jų širdis, kas sukelia emocijas, prisiminimus… Emocijos dainoje ir yra svarbiausia”, –teigia vaikinas.

Greta Zazza „Like I Love You“

Jauna mergina, demontruojanti paslaptingą seksualumą – taip Gretą apibūdina komisija, tokią ją mato žiūrovai. Nors atlikėjai – vos 25-eri, tačiau jos muzikinė patirtis alternatyvios muzikos grupėje akivaizdi. Puikus balsas ir užburiantis Gretos pasirodymas jau pavergė daugumos Lietuvos žiūrovų širdis. Užsienio komisiją šiai gražuolei kiekvienos laidos metu negaili šilčiausių žodžių.

Užsispyrusi Lolita Zero su daina „Get Frighten“

Aktoriaus ir šokėjo Gyčio Ivanausko sukurtas personažas visuomenę padalijo į dvi dalis. Jokio vidurio. Lolitą Zero mylite arba nekenčiate. Į finalines kovas ji grįžo po paskelbto specialaus balsavimo. Likus vos kelioms dienoms LRT nusprendė surengti dar neregėtą balsavimą, kurio metu, žiūrovų sprendimu, į kovą sugrįžo ekstravagantiškoji scenos primadona.

Kotryna Juodzevičiūtė ir daina „Love Shadow“

Projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Kotryna yra viena iš Donato Montvydo numylėtinių. Būtent iš šio atlikėjo mergina daug ko išmoko dalyvaudama muzikiniame projekte. K. Juodzevičiūtei gerbėjų netrūksta. Ją palaiko tiek Lietuvos, tiek užsienio komisija. Kotryna neslepia pasitikėjimo nauju kūriniu: „Ši daina išskirtinė, ji turi paslaptį, kažką, ko iki galo ir negali suprasti, bet gali lengvai interpretuojant pritaikyti ir savo istorijai. Ji kitokia, unikali, įsimenanti, turinti ryškų priedainį, kuris nori ar nenori, bet skambės daugelio ją išgirdusių lūpose“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai