Dėl itin brangaus gydymo vėžiu sergančiai Žanai Friskei teko parduoti namą Majamyje

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinoma rusų dainininkė Žana Friskė, kuriai diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys, buvo priversta parduoti savo nekilnojamąjį turtą Majamyje. Tokiam žingsniui atlikėja ryžosi todėl, kad ligos gydymas geriausiose klinikose gerokai plonina jos piniginę, praneša starslife.ru.

Informaciją apie sergančios dainininkės namo pardavimą patvirtino amerikietis nekilnojamojo turto agentas, kurio tapatybė neskelbiama.

Kalbama, kad žvaigždė ligos gydymui išleidžia apie 20 tūkstančių JAV dolerių per parą.

Kalbama, kad žvaigždė ligos gydymui išleidžia apie 20 tūkstančių JAV dolerių per parą. Kiek dar laiko jai teks praleisti Niujorko klinikose – kol kas neaišku. Nepaisant to, kad pranešta, jog atlikėjos sveikatos būklė pagerėjo, garantijos, kad jai pavyks pasveikti, kol kas nėra.

Dainininkės gerbėjai, reikšdami Ž.Friskei palaikymą, jau suaukojo daugiau kaip 68 milijonus rublių (apie 5 milijonus litų) , kurie bus skirti jos gydymui. Deja, dėl biurokratinių niuansų pinigai atlikėjai gali atitekti tik po dviejų mėnesių. Tikimasi, kad bus atsižvelgta į sunkią dainininkės ligos stadiją ir pinigus perduoti pavyks anksčiau.

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.

 

Skaitykite daugiau