Dėl galimybės suvaidinti Hillary Clinton grumiasi Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Amanda Seyfried ir Jessica Chastain

Jessica Chastain, Hillary Clinton, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson ir Amanda Seyfried / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Holivude ruošiamasi kurti biografinę juostą apie charizmatiškąją Hillary Clinton, o buvusią JAV sekretorę suvaidinti norėtų ne viena garsi aktorė. Realiausios kandidatės yra nemenką, tačiau skirtingą patirtį sukaupusios kino žvaigždės: Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Amanda Seyfried ir Jessica Chastain.

Biografinė juosta vadinsis „Rodham“ – tai yra mergautinė Hillary Clinton pavardė. Filme bus pasakojama apie ankstyvą buvusios JAV sekretorės karjerą, kai ji dar dirbo teisininke Vašingtone.

„Rodham“ bus apie moters pasirinkimą tarp jos asmeninių norų ir profesinių ambicijų“, – pasakojo scenarijaus autorius Youngas il-Kimas.

Režisierius Jamesas Ponstoldtas teigė, kad pagrindinės aktorės paieška dar tik prasidėjo, o Hillary Clinton vaidmenį jis vadina prestižiniu. Kol kas realiausios kandidatės yra aktorės Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Amanda Seyfried ir Jessica Chastain, kurioms visoms režisierius negaili pagyrų.

Šiuo metu 28-erių Scarlett Johansson filmuojasi visiškai skirtingo žanro filme – fantastinės juostos „Captain America“ tęsinyje ji vaidina raudonplaukę šnipę. Visai neseniai kino teatruose buvo galima įvertinti S.Johansson aktorinį talentą biografinėje juostoje „Hičkokas“ (org. „Hitchcock“).

Kitos Scarlett konkurentės – ne ką prastesnės. Štai 37-erių Reese Witherspoon jau gali pasigirti „Oskaro“ statulėle, o 36-erių Jessica Chastain prestižiniam apdovanojimui nominuota buvo du kartus. Abi jos sulaukė puikių atsiliepimų dėl naujausių savo vaidmenų filmuose „Mud“ ir „Taikinys #1“ (org. „Zero Dark Thirty“).

Kita kandidatė vaidinti buvusio JAV prezidento Billo Clintono žmoną yra 27-erių Amanda Seyfried, sulaukusi puikių kritikų įvertinimų po pasirodymo miuzikle „Vargdieniai“ (org. „Les Misérables“). Hillary Clinton vaidmuo aktorei galėtų būti tarsi proveržis – ji iki šiol labiau žinoma kaip romantinių filmų aktorė, o rimtesnių vaidmenų jos karjeroje ne tiek ir daug.

Skaitykite daugiau