Dėl didžiulės audros karališkajai porai teko pakoreguoti oficialaus vizito Pakistane planus

Kembridžo hercogai lankosi Pakistane / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-18 13:41
Kembridžo hercogai Catherine Middleton ir princas Williamas buvo paskutinę minutę priversti pakoreguoti savo oficialaus vizito Pakistane grafiką. Karališkosios poros planus sujaukė audra.

Catherine Middleton ir Williamas turėjo iki penktadienio nuskristi į netoliese Chaibero perėjos esantį karinį postą ir tada į Islamabadą, tačiau to padaryti porai nepavyko, nes susisiekimas lėktuvais buvo sutrikdytas ir daug skrydžių atidėti. 

Atidėjus skrydį, Kate ir Williamas naktį praleido Pundžabo „Pearl Continental Hotel“ viešbutyje.

Priverstinai dėl audros nutupdyti buvo net du lėktuvai. „Telegraph“ praneša, kad audros žaibus matė dauguma lėktuvų keleivių, jie išsigando, kai šie ėmė kratytis.

Catherine Middleton/Vida Press nuotr.
Catherine Middleton/Vida Press nuotr.

Princas Williamas ėmėsi iniciatyvos ir žurnalistų bei pilotų komandai priminė, kad yra oro greitosios medicinos pagalbos pilotas. „Aš galiu skraidyti ir padėti“, – juokavo jis.

Lėktuvu skridę asmenys teigė, jog audra tikrai išgąsdino: „Visi panikavome. Vienu metu lėktuvas taip siūbavo, jog buvo sunku išsilaikyti, labai džiaugiamės, kai pavyko nusileisti.“

Karališkoji pora, praleidusi naktį Pundžabe, Islamabade nusileido penktadienį popiet, 18 val. vėliau nei buvo suplanuota. Tai – paskutinioji Kate ir Williamo oficialaus vizito diena Pakistane. Pora dėl laiko stokos atšaukė planus vyktį į Chaibero perėjos karinį postą. 

Naujausi straipsniai