Dėl Andriaus Kulikausko ligos „Dainos teatro“ koncertai nukeliami į rudenį

Andrius Kulikauskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-17 11:58
Andriui Kulikauskui susidūrus su sveikatos problemomis, vasarį ir kovą Vilniuje turėję skambėti „Dainos teatro“ koncertai perkeliami į rudenį.

Koncertus organizuojančio Vytauto Kernagio fondo vadovo Vytauto Kernagio teigimu, sprendimas juos perkelti priimtas, atsižvelgus į vieno iš „Dainos teatro“ kūrėjų, muzikanto Andriaus Kulikausko sveikatos būklę ir medikų rekomendacijas.

Traumą patyręs A.Kulikauskas šiuo metu sparčiai sveiksta. Visgi paragintas medikų ir „Dainos teatro“ kūrybinės komandos, muzikantas nusprendė reabilitacijai skirti daugiau laiko nei planuota.

„Nors jaučiuosi gerai ir nekantrauju grįžti į įprastas vėžes, medikai ragina kol kas vengti didelio darbo krūvio. Apgailestauju, kad „Dainos teatro“ gerbėjai negalės pasitikti šio pavasario su mūsų koncertais, tačiau neabejoju, kad sustiprėjęs ir pailsėjęs rudenį į sceną grįšiu su nauja jėga ir kūrybiniu užtaisu“, – sako A.Kulikauskas.

Vytauto Kernagio fondo archyvo nuotr.
Vytauto Kernagio fondo archyvo nuotr.

V.Kernagio teigimu, „Dainos teatro“ kūrybinė komanda, sužinojusi apie kolegos traumą, nedvejodama pritarė sprendimui perkelti koncertus.

„Linkime A. Kulikauskui kuo greičiau sveikti ir nekantriai laukiame rudens. „Dainos teatro“ senbuvė Ilona Balsytė ir šiemet prie projekto prisijungęs Vidas Bareikis toliau intensyviai ruošiasi koncertams, o pailsėjęs į repeticijas sugrįš ir A. Kulikauskas“, – sako Vytauto Kernagio fondo vadovas.

„Dainos teatro“ koncertai vyks rugsėjo 16 d. ir 17 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, rugsėjo 23 d. – Kaune, „Renginių oazėje“. Žiūrovams, įsigijusiems koncerto bilietus, jų keisti nereikia. Žiūrovai, norintys grąžinti bilietus, gali tai padaryti iki kovo 20 d. „Tiketoje“.

Vytauto Kernagio fondas įsteigtas 2008 m., siekiant išsaugoti maestro atminimą, vykdyti naujų kūrybinių idėjų sklaidą ir organizuoti pagalbą sergantiems onkologinėmis ligomis. Per septynerius veiklos metus fondas jau įgyvendino per 50 įvairių projektų.

Vytauto Kernagio fondo archyvo nuotr.
Vytauto Kernagio fondo archyvo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai