Dekoratyvinės kosmetikos pristatyme – vizažistas iš Vokietijos

„BeYu“ naujos kolekcijos pristatymas / Tomo Gorbačo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-19 10:46
Savaitgalį sostinės naktiniame klube „Pabo Latino“ viešėjo vizažo meistras iš Vokietijos Tomas Strohmetzas. Jis atvyko pristatyti dekoratyvinės kosmetikos „BeYu“ naujos linijos ir parodyti, kaip galima pačioms susikurti šventinį makiažą.

Tomas Strohmetzas jau trylika metų dirba tarptautiniu „BeYu“ vizažistu, važinėja po 44 šalis pristatydamas naujus kompanijos gaminius ir kurdamas makiažus. Vilniuje jis pademonstravo, kaip per 15 minučių susikurti vadinamąjį fashion makiažą. Jo esmė – graži spindinti veido oda ir metalinio blizgesio akcentai.

Norinčioms greito ir gero rezultato jis siūlo pirmiausia pamaskuoti patamsėjusius paakius specialiai tam skirta priemone; tuomet padengti veidą plonu makiažo pagrindo sluoksniu. Skaisčios odos efektą sukursite su spindesio suteikiančia priemone (highlighter), ja patepkite iškiliausias veido vietas. Skruostus parausvinkite skaistalais. Akių makiažą kurkite spindinčių šešėlių ir akių pieštuko pagalba.

Tomas siūlo nebijoti ryškių spalvų šešėlių – juos meistras teptuku pirmiausia užtepa ant rankos (tam tinka ir servetėlė), kad spalva nebūtų tokia intensyvi, ir tuomet sukamaisiais judesiais teptuku dažo vokus. Blakstienos padažomos negailint tušo. Baigiamasis akordas – metalinio blizgesio turintys lūpų dažai.

Naujoje „BeYu“ kolekcijoje rasite:

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

„Strobe & Define Palette“ veido paletę

4 spindintys ir kontūruojantys atspalviai: skaisčios matinės ir spindinčios spalvos padės paryškinti veido bruožus.

„Healthy Glow“ makiažo bazę

Makiažo bazė suteikia švelnų spindesį ir paslepia smulkius nelygumus. Oda atrodys jaunatviškesnė, gaivesnė ir lygesnė.

„Cashmere Lip Color Matt“ lūpų dažus

Suteikia elegantišką matinį rezultatą ir nepakartojamą švelnumo pojūtį. Ilgai išlieka. Ypatingai sodrios spalvos.

„Be Yourself“ akių šešėlių rinkinį

Švelnios tekstūros, sodrių spalvų akių šešėliai. Puikiai padengia ir lengvai išsisklaido.

„BeYu“ kompanija įkurta 1999 metais. Bendrovės būstinė įsikūrusi Miuncheno pakraštyje. Kūrybinė komanda kartu su gamybos, pardavimų ir administracijos departamentų specialistais kuria dekoratyvinės kosmetikos mados tendencijas ir pristato jas pasauliui. O joms labai daug įtakos turi naujovės iš Ibisos kurortų, Niujorko, Milano, Paryžiaus ir Miuncheno.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai