Dekoratorius Mantas Petruškevičius: „Vieni nori stalo po obelimi, kiti – ištaigingos puotos Italijoje“

Mantas Petruškevičius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-20 09:52
Prieš daugelį metų jis išgarsėjo visoje Lietuvoje, prieš televizijos kameras kritikuodamas prašmatnių ponių ir praeivių stilių. Šiandien jį ir už mūsų šalies ribų žino kaip talentingą dekoratorių. Mantas Petruškevičius jau šį penktadienį atskleis ne tik tai, kiek kainuoja švenčių dekoravimas, bet ir kodėl jis dėl artimų draugių yra pasiruošęs eiti net į teismą.

„Dabar aš esu tokioje pozicijoje, kad neprivalau prie nieko taikytis, derintis. Viską sprendžiu pats“, – teigė M. Petruškevičius.

Jis sako radęs savąjį Aš. Prieš dešimtmetį dirbęs kaip garsių damų stilistas, dabar jis užsiima švenčių dekoravimu. Nuo užsakomųjų vakarėlių iki vestuvių, nuo Vilniaus iki paties Niujorko.

„Žmonės kartais sako, kad skirti tūkstančius gėlėms yra tuštybė. Kodėl? Aš suprantu visus ir žiūriu demokratiškai. Vieni nori šventės su lemputėmis prie ilgo stalo po obelimi, kiti – ištaigingos puotos Italijoje. Ir visi yra teisūs“, – laidoje sakė dekoratorius.

Mantas Petruškevičius
Mantas Petruškevičius

Įkvėpimo jis ieško visur, net ilsėdamasis, keliaudamas. Inspiracijų, pasak jo, gali suteikti ir stabtelėjimas valandėlei prabangiame Paryžiaus viešbutyje išgerti dviženklę sumą kainuojančio puodelio kavos.

Neretai „ponių draugu“ vadinamas Mantas nesigina tokio epiteto. Artimos bičiulės jam yra padėjusios ne vienoje gyvenimo situacijoje, o jis taip pat nelieka skolingas. Dar visai neseniai viešumoje pasirodė jo pasisakymas, ginantis savo sutuoktinių skriaudžiamas žinomas moteris. Ar M. Petruškevičius nebijo, kad aštrūs jo žodžiai sulauks atsako?

„Neiškenčiau. Negaliu patikėti, kad kažkokie mužikai, kirmėlės gali taip žeminti savo žmonas, garsias aktores. Jei reikės, aš net į teismą nueisiu paliudyti. Galiu atvirai pasakyti – kartais blizgesys žurnalų viršeliuose ir tai, kas vyksta garsių porų namuose, yra du skirtingi dalykai“, – teigė dekoratorius. 

Naujausi straipsniai