Deivydui Zvonkui – 40 metų: suradęs tikrąją laimę jis tapo šeimos vyru

Katažinos ir Deivydo Zvonkų pirmosios atostogos su dvynukais Kornelija ir Donatu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-06 11:46
Lapkričio 6 dieną Deivydas Zvonkus švenčia 40-metį. Praėjusiais metais garsaus vyro šeima pasipildė dviem nuostabiais vaikučiais, kartu su Katažina jie atšventė spalvotas Kornelijos ir Donato krikštynas, tradicija tapusias vestuvių metines, o kūrybos laisvės nestokojantis tėtis ir toliau stebino gerbėjus puikiu humoro jausmu. Taigi, koks gi Deivydo Zvonkaus laimės receptas?

Muzikos prodiuseris jau ketveri metai kuria ir puoselėja šeimyninę laimę su žmona Katažina. Kadaise buvęs tikras vėjavaikis, dabar Deivydas rimtas ir mylintis tėtis bei vyras.

Nuo praėjusių metų šeimos šventės – ypatingos. Visų pirma Deivydas 2016-ųjų gruodį tapo tėčiu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vaikai Kornelija ir Donatas į Zvonkų šeimą atnešė tokios reikalingos ir sveikos sumaišties.

„Norint išlaikyti keturių asmenų šeimą, teks dirbti dvigubai sunkiau, negu buvau įpratęs iki šiol. Be abejo, laiko namams dabar skiriu nepalyginamai daugiau. Dėl to tenka atsisakyti kai kurių atsitiktinių įrašų studijos darbų“, – iškart po šeimos pagausėjimo sakė vyras.

Nuo darbų niekada neatsiribojantis Deivydas į aukštumas yra iškėlęs ne vieną Lietuvos atlikėją.

„Nėra jokių sėkmės formulių ar universalių metodų – kiekvienas atvejis individualus. Kad taptum žinomu, užtenka rezonansinio skandalo bulvarinėje žiniasklaidoje. Kad taptum gerbiamu ir vertinamu – reikia gerokai daugiau. Darbo, talento, idėjų bei atsidurti laiku ir vietoje.“

Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvių metinių tradicija tapusi išvyka į Dzūkijoje esančią sodybą „Nakcižibis“ šiais metais taip pat buvo kitokia. Laimė pagaliau susideda iš keturių asmenų.

Tiek Deivydas, tiek Katažina kiekvieną kartą savo gerbėjus nudžiugina naujienomis iš Zvonkų stovyklos. Vartant jų šeimyninio gyvenimo puslapius darosi aišku, kad viskas pasikeitė po dvynukų gimimo. Dabar ir metinės, ir atostogos, ir gimtadieniai – lydimi jaukios ir didžiulės meilės vaikams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai