Deivydas Zvonkus kviečia dalyvauti naujame šeimų muzikiniame šou

Deivydas ir Katažina Zvonkai su dvynukais / Vaišvilaitės Skirutienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-16 11:54
Muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus – geidžiamas daugelyje muzikinių televizijos projektų. Žinomas vyras neslepia, jog, šeimoje atsiradus dvyniams Kornelijai ir Donatui, teko smarkiai pakoreguoti ne tik asmeninį, bet ir profesinį gyvenimą.

„Gyvenime nuolat kažkas keičiasi, bet laikas, kai namuose atsiranda vaikai, – ypatingas. Norisi nepraleisti nė vienos svarbios akimirkos, todėl nesibaigiančius darbus būtina atsirinkti ir karjeros planus su buvimu šeimoje tenka derinti gerokai kruopščiau. Vis dėlto, nesu tobulas tėtis – tobulų žmonių nėra“, – šypsosi kompozitorius.

Muzikantas pasakoja, kad ir jo bei dainininkės Katažinos Zvonkuvienės dvynukams muzika natūraliai tapo svarbia gyvenimo dalimi. „Vaikai jau dabar labai mėgsta mamos dainuojamas lopšines. Tai kol kas – ryškiausia jų pažintis su muzika, į kurią jie akivaizdžiai reaguoja. O kol mažyliai dar nekalba – tai ir geriausias kontaktas su jais. Žinoma, nuo pat pradžių buvo akivaizdu, kad, augant su manimi ir Katažina, muzikinio ugdymo vaikams išvengti nepavyks.“

D. Zvonkus pasakoja, kad po dvynių, kuriems gruodį suėjo metai, atsiradimo pasikeitė ir jo požiūris į karjerą.

„Anksčiau norėjau suspėti visur, todėl dirbau neįtikėtinai daug. Dabar gavęs pasiūlymą apsvarstau ir buvimo ten prasmę. Šiuo metu ruošiuosi pavasarį LRT eterį pasieksiančiam muzikinių laidų ciklui „Du balsai – viena širdis“. Tai – ypatingas šou, kurio dalyviai – kraujo ryšiais susiję duetai. Esu tikras, kad šeiminis muzikavimas yra labai svarbus, ir manau, kad itin aktualu tokią tradiciją populiarinti, todėl pasiūlymą būti laidos muzikos prodiuseriu priėmiau nedvejodamas.“

Muzikos prodiuseris pasakoja, kad dainos ir buvimas drauge scenoje – ypatinga patirtis, suartinantis net labai skirtingus žmones.

„Tikiu, kad muzikiniame šou „Du balsai – viena širdis“ dalyviai iš naujo atras ryšį su mama, seneliu ar broliais, seserimis. Lietuvoje labai trūko projekto, kuris sujungtų šeimynas, ir kad lyg mamos vaikui dainuojamos lopšinės taptų artimo ryšio pagrindu. Norisi, kad dalyviai pasinertų į muzikinį nuotykį ir ne tik sau, bet ir žiūrovams parodytų, kiek daug gali drauge jaučiama muzika“, – kvietė muzikantas.

Į didžiausią muzikinę šeimų šventę Lietuvoje kviečiami dalyvauti visi – nuo mažiausių šeimos narių iki pačių vyriausių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai