Deiviui Norvilui įgriso Rūtos Ščiogolevaitės išsišokimai

Deivis Norvilas / Laidos stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-22 10:06
Muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ netrūksta ne tik galingų balsų, bet ir greit įsiplieskiančių aistrų ir šmaikščių apsižodžiavimų. Šiemet kaip niekad daug dėmesio sulaukė projekte debiutavusi Rūta Ščiogolevaitė: žiniasklaidos, žiūrovų ir net pačių dalyvių. Kolegai Deiviui Norvilui tai pabodo – todėl jis nusprendė perimti iniciatyvą į savo rankas.

Šįkart vos tik vienas vaikinas uždainavo „OneRepublic“ hitą „Something I Need“ D.Norvilas sušuko: „Puikiai! Mums reikia šio bičo!” Iš pradžių atsisuko dvi mokytojų kėdės – Deivio ir Renatos bei Aleksandro Ivanausko-Faros.

Saldžioji „Lietuvos balso“ porelė pradėjo ploti atsistoję ir šokti. Tačiau ramusis Fara puolė raminti Renatą ir sodinti atgal į kėdę.

O skambant paskutiniam akordui atsisuko likusios dvi kėdės. Bet  Deivis dar vieno projekto atradimo nebenorėjo atiduoti Rūtos komandai.

„Ša, ša, ša! Rūta žalioji, būk žemiau žolės“, – konkurentę tildė D.Norvilas. Žmona jam antrino ir kolegę pavadino mažąja perekšle bei patarė patylėti, kai kalba vyresni.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rūtos Ščiogolevaitės sukelto skandalo atomazga „Lietuvos balse“: žiūrėkite vaizdo siužetą

O aš metras šešiasdešimt, kai duodu iš apačios – visi krenta.

„Aš labai didelė. Metras septyniasdešimt šešeri!”, – rodydama į save atsikirto Rūta.

Tačiau neaukšto ūgio Deivis ilgai nerinko žodžių kišenėje: „O aš metras šešiasdešimt kaip duodu iš apačios – visi krenta.“

O kurį mokytoją pasirinks šou dalyvis, sužinosite sekmadienį LNK projekte „Lietuvos balsas“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl Rūtos Ščiogolevaitės „Lietuvos balse“ sukelto skandalo kreiptasi į „The Voice“ prodiuserius​

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai