Deivis: „Su jaunėliu sūnum ryšį pavyko atkurti tik po pusmečio”

Renata ir Deivis Norvilai su sūnumi Rėjumi / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-04 11:47
Viena tvirčiausių pramogų pasaulio porų laikomi Deivis ir Renata Norvilai, šį rugsėjį gali švęsti penkių metų vestuvių sukaktį, vadinamąsias medines vestuves. Susitikę televizijos projekte, supiršti Arūno Valinsko, Deivis su Renata šiandien „Nuo... Iki...“ žiūrovus 20.55 val. kviečia į savo naujus namus.

„Niekuomet negalvojau, kad turėsiu didelę šeimą, nes pats esu vienturtis. Tokia šaika namuose man buvo nesuprantamas dalykas, - juokiasi Deivis. - Kai nebuvau vedęs, savo honorarus dėdavau į stalčiuką ir nežinojau, kur tuos pinigus išleisti. Dabar net tokio stalčiuko neturiu, sunkiai įsivaizduoju, kaip gyvena tėvai, auginantys dar daugiau vaikų, nei mes”.

Dabar Deivis gali save vadinti daugiavaikiu tėvu, nes namuose trys vaikai 14- metė Vanesa, Renatos dukra iš pirmosios santuokos, 7-metis Emilis ir mažylis Rėjus. Deivis su Renata sako, kad ne vienerius metus užtrukęs sūnaus laukimas, o vėliau žinia, kad antrą kartą taps tėvais, tapo ne tik ilgai laukta švente jų namuose, bet ir išbandymu jų santykiams.

„Aš beprotiškai daug dirbau, kai jis gimė. Pusę metų turėjau miegoti atskirai, ne kartu su Renata ir vaikeliu, nes būtų buvus visiška savižudybė. Nei spektakliai būtų padainuoti, nei koncertai būtų įvykę, nei apskritai kas iš manęs būtų likę. Aš bandydavau sūnų pamaitinti, jis rėkia, aš apimu ant rankų - rėkia. Tiesiog jaučiau: nėra dar ryšio tarp mūsų. Ir reikėjo jį atstatyti. Dabar mes esam tikrai labai geri draugai. Dabar jaučiu, kad vaikas jau žiūri į mane kaip į tėtį, ačiū Dievui”.

Žmonės.lt
Temos:
LNK Aktualu

Naujausi straipsniai