Deivis prisipažino, kokią keistą tatuiruotę pasidarė būdamas penkiolikos

Deividas Norvilas-Deivis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje į dvikovą stos labai skirtingi atlikėjai – romantiška dainininkė Augustė ir legendinė popgrupė „Rondo“.

Bus ir pasikeitimų studijoje: vietoj muzikos apžvalgininko Ramūno Zilnio ant komentatoriaus kėdės sėdės operos solistas Edmundas Seilius. Jam teko nelengva užduotis – komentuojant ir dalijant simpatijas ar kritiką išsakyti nuomonę apie atlikėjus.

„Rondo“ vokalistas Aleksandras Ivanauskas prisipažino, kad jam šis filmavimas yra ypatingas. Kaip įrodymą atlikėjas rodė gitarą, kurią vežasi tik į tuos koncertus ir filmavimus, kuriuose nori atrodyti ypač gražiai. Galbūt tokį Aleksandro „gražinimąsi“ paskatino tai, kad jam teko muzikines ietis suremti su žavingąja Auguste?

Neleisdama priešininkams net atsikvėpti, Augustė paskelbė, kad su muzikos dinozaurais kovoti įmanoma tik karalienės dainomis, ir pasirodymą pradėjo Džordanos Butkutės daina. Atsakydama į tai, grupė „Rondo“ metė romantikos kozirį, o Augustė studijoje užkūrė tikrą pirtį roko baladėmis.

Laidoje netrūko ir netikėtų išpažinčių. Nužvelgęs Augustės komandos narį, pasidabinusį įspūdingomis tatuiruotėmis, Deivis prisipažino ir pats pasidaręs tatuiruotę būdamas 15 metų. Tiesa, pamelavęs, kad jam 18, tik išeidamas iš tatuiruočių salono tarpduryje pranešė, kad jam vos 15 metų.

Susidomėjusi Deivio scenos partnerė Marija paprašė parodyti paslaptingąjį piešinį, bet Deivis tik mostelėjo ranka, kad ten ištatuiruota... mikrobangų krosnelė.

Skaitykite daugiau