Deivis Norvilas atskleidė, kas iš žinomų žmonių yra turėjęs kurortinį romaną

„Muzikinės kovos“ / Laidos rengėjų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Muzikinės kovos“ liesis nesuvaidintos emocijos ir meilės prisipažinimai, nes romantiškieji Liveta ir Petras Kazlauskai muzikines ir net Amūro ietis surems su meilės dainiumi Romu Dambrausku.

Filmuojant laidą netrūko išbandymų ir jos vedėjui Deiviui. Pirmajame „Muzikinių kovų“ ture atlikėjai buvo jo globotiniai, tad dabar nebuvo lengva tapti kritiku vienai pusei. Deiviui pagelbėjo jo scenos partnerė – laidos vedėja Marija. Ji pažadėjo tinkamai laidoje atstovauti Livetai su Petru ir net sukurti naują grupę, pavadinimu „Liveta ir Petras Dambrauskai“.

Atlikėjai irgi pokštavo ir negailėjo vieni kitiems šiltų žodžių. Ir Kazlauskai, ir Romas prisipažino, kad yra labai geri draugai ir mielai perleistų pergalę vieni kitiems. Tiesa, sudėtingiau būtų, jei Romas pretenduotų į Livetos širdį. Nors daina „Mažoji mano saulėta princese“ buvo perdainuota „Mažoji mano saulėta Liveta“, Romas Dambrauskas prisipažino, kad labai bijo Petro. Jis neslėpė, kad Livetos žavesiui atsispirti neįmanoma, ir apgailestaudamas atsiduso, kad net jei ir pavyktų užkariauti jos širdį, Liveta vis tiek grįžtų pas Petrą.

Įkvėptas dainos „Kurortinis romanas“ Deivis bandė aiškintis, kas iš laidos dalyvių tokį turėjo. Niekas nenorėjo prisipažinti, bet galų gale buvo demaskuotas laidos svečias Paulius Stalionis. Jis prisipažino patyręs Romo Dambrausko apdainuotus lengvabūdiškus vasaros šėliojimus.

Skaitykite daugiau