Deivis ir Renata Norvilai su vaikais karstėsi medžiais: „Nenorime šeimos laiko švaistyti šiaip sau“

Deivis ir Renata Norvilai su vaikais / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-20 16:10
Sekmadienio popietę Vilniaus nuotykių parke medžių viršūnės siūbavo itin intensyviai – čia žinomos šeimos susirinko palaikyti akciją „Už aktyvias šeimas“, taip tapdamos pavyzdžiu kitoms: šiais bėgimo ir didžiulio tempo laikais rasti laiko laisvalaikiui su šeima tampa vis sunkiau.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Uno“ parke medžiais laipiojo Viktoro Diawaros, Lauros Imbrasienės, Vaidos Genytės, Jurgos Šeduikytės šeimos.

Sekmadienį aktyviam laisvalaikiui ir buvimui kartu paskyrė ir Renatos Norvilės šeima – nuotykių parke ji pramogavo kartu su vyru dainininku Deiviu Norvilu, penkiamečiu sūnumi Emiliu ir paaugle dukra Vanesa.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Renata juokėsi, kad jai karstymasis medžiais – anokia naujiena, mat vaikystėje ji buvo užkietėjusi laipiotoja.

„Visa šeima medžiais karstėmės pirmąkart, nors aš pati visą vaikystę prasikarsčiau po medžius, nes tai man labai patikdavo. Mūsų šeima aukščio baimės neturi: sūnus vis lipa ant kopėčių į medžioklinius namelius, dukra vaikystėje irgi mėgo karstytis medžiais kaip ir aš, o Deivis juk dalyvavo „Šuolyje“ – jeigu jau šokdavo nuo penkių metrų aukščio žemyn galva į vandenį, tai užlipti ant medžio jam, manau, vienas juokas“, – šypsojosi Žmonės.lt kalbinta pašnekovė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Daugiausia pramogų – sodyboje

Norvilų šeima, vos tik nutaiko laisvą minutę, išsiruošia į sodybą priemiestyje – čia pramogų ir veiklos randa tiek mažieji, tiek Renata su Deiviu.

„Mūsų šeima mėgsta aktyvų laisvalaikį – jeigu tik turime laiko, būtinai kažką veikiame: važiuojame į sodybą, kur grybaujame, uogaujame, einame pasivaikščioti, žaidžiame futbolą, badmintoną... Nenorime bendro šeimos laiko švaistyti šiaip sau“,  – sakė R.Norvilė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Emilis – visiškas gamtos vaikas, jam visokie vabaliukai, kirmėliukai labai įdomu, o štai paauglė dukra šiuo metu turbūt mieliau rinktųsi laisvalaikį mieste su draugėmis, tačiau stengiamės rasti bendros veiklos visiems keturiems“, – priduria Renata.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vasarą pramogų – apstu, o štai ką veikti šaltuoju sezonu? „Nešame malkas sodyboje į namus – geras sportas! (juokiasi) Brendame per pusnis, turime slides, roges ar galų gale pasiimame kokį „bliūdą“ ir nuo kalniuko čiuožinėjame. Visi turime ir pačiūžas, todėl paspaudus šalčiui čiuožinėjame ant užšalusio prūdo. Namuose nuolat pečiaus apsikabinę nesėdime“, – patikina.

R.Norvilė prisipažino, kad iš visos šeimos ji yra didžiausia „patingėtoja“, todėl džiaugėsi, kad aktyvesni priverčia ją išsijudinti.

„Tiesą sakant, šeimoje aš esu ta, kuri visai mielai ilgiau pabūtų namuose ar vasarą tiesiog maloniai gulėtų saulėje, tačiau turiu pasitempti ir nepasiduoti, spėti su šeimos polėkiu. Deivis yra mūsų žiebtuvėlis, kuris greitai visus „užkuria“ – primąsto veiklos ir tempia paskui save“, – juokėsi R.Norvilė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai