Deivio sceninei veiklai – 25-eri: jubiliejaus proga – naujos dainos ir koncertinis turas

Deividas Norvilas-Deivis / Liusjeno Kulbio ir Dariaus Kučio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėjas Deivis grįžta prie savo autorinės kūrybos ir rengiasi į jausmingą, nuoširdų ir jaukų, bet tuo pačiu energingą, gyvo garso koncertinį turą „Deivis 25“. Jo metu skambės nepamirštami kūriniai su kuriais daugybė lietuvių augo, brendo ir patyrė pirmosios meilės džiaugsmus ar išgyvenimus.

Publikos laukia gerai pažįstamos Deivio dainos, vieni geriausių muzikantų Lietuvoje, tarp kurių ir gitaros legenda Tomas Varnagiris. Nostalgiški kūriniai bus prikelti antrai jaunystei, o dalis jų įgaus naują skambesį. Tad 2022 metų vasario mėnesį bus puiki proga nusikelti laiku ir „paskęsti“ nuostabiuose prisiminimuose!

Atlikėjas sako, jog ir jis pats, ir jo mylimi klausytojai jaučiasi išsiilgę jo kūrybos, kuri kelia tiek daug gerų emocijų, todėl neatsitiktinai mes šį koncertinį turą vadiname jausmingais koncertais.

Deividas Norvilas-Deivis / Liusjeno Kulbio nuotr.

„Atliksime dainas, kurių negrojau 20 metų. Iš pradžių nežinojau, ar verta groti tiek daug senų kūrinių. Bet neseniai atsitiktinai radau vieną seną koncertą, kuriuo pasidalinau. Pajutau iš žmonių tokią nostalgiją, tokį ilgesį. Sulaukiau begalę žinučių, komentarų su raginimu surengti koncertus. Net nustebau, kaip gerai jie prisimena mano kūrybą. Todėl nusprendžiau, leistis į šią kelionę, kurioje  skambės populiariausi ir geriausi mano kūriniai. Ir pats jaučiuosi tos kūrybos labai pasiilgęs. Buvo etapas su Eduardu Kaniava, tuomet su Renata. O dabar, tiesiog pasiilgau koncertų su grupe, savo dainų ir, manau, tai bus puiki proga visiems atšvęsti mano sceninės veiklos 25metį“, – sako Deivis.

Koncertinis turas skiriamas 25 metų koncertinės Deivio veiklos jubiliejui. Kas svarbiausio nutiko per tuo 25 metus? Atlikėjas sako, jog bene daugiausia įtakos kūrybiniam keliui padarė jo pirmoji grupė.

Renata Voitechovskaja ir Deivis

„Pirmas svarbiausias žingsnis buvo mano grupė „Liūdesio gėlės“ – su ja prasidėjo muzikinė kūryba. Antras svarbus etapas turbūt buvo darbas su broliais Bendžiais. Tai buvo pirmoji rimta vadyba, kuri tikrai labai daug padėjo. Trečia, kas mane labai suformavo kaip muzikantą, buvo Šimkaus konservatorija ir muzikos akademija. O įkvėpimas kurti ateidavo iš meilės, nusivylimo, skausmo, ašarų. Tik iš to. Kaip paauglys rašiau tai, ką jaučiau, ką mes visi jautėme būdami tokio amžiaus. Dabar kurti sudėtingiau, nes geras gyvenimas menininkui ne į naudą“, – juokiasi muzikantas.

Koncertas skirtas visiems pasiilgusiems šiltų susitikimų, Deivio dainų, ir profesionalaus, kokybiško muzikinio pasirodymo. Koncerte skambės gražiausi Deivio kūriniai: Ikaras ir Gulbė, Dainuok, Ašara, Jeigu nori, Tu ne viena, Mergytei, Taip gera ir kitos.

Deivis ir Česlovas Gabalis

Muzikanto kūriniais pasidžiaugti ir nusikelti į nostalgiškus laikus bus galima koncertinio turo „Deivis 25“ metu. Koncertai vyks: Vasario 4 d. Šiauliuose, kultūros centre, vasario 6 d. Vilniaus  Šv. Kotrynos bažnyčioje, vasario 12 d. Alytuje, kultūros centre, vasario 14 d. Kauno Valstybinėje filharmonijoje, vasario 18 d. Klaipėdoje, Žvejų rūmuose, vasario 25 d. Marijampolėje, kultūros centre ir vasario 26 d. Panevėžyje, bendruomenių rūmuose.

Deividas Norvilas-Deivis (74 nuotr.)
+68

Skaitykite daugiau