Deividas Žygas: „Pusmetis tylos, tai lyg nauja pradžia“

Deivydas Žygas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-07 14:41
Dainininkas Deividas Žygas (21) šiais metais bandė jėgas nacionalinėje Eurovizijos atrankoje, tačiau atlikėjui nepasisekė. Anot Deivido, dabartinis etapas jam yra ypač svarbus ir tai nėra tyla.

„Eurovizija“ man buvo lyg naujas kelias link svajonės, kurios siekiu ilgai. „Eurovizijos“ dėka teko susipažinti su daugybe nuostabių žmonių iš viso pasaulio su kuriais palaikome ryšius iki šiol“, – sako Deividas.

Anot vaikino šis pusmetis yra ruošimasis naujai pradžiai ir susikaupimo metas: „Po „Eurovizijos“ visas jėgas ir dėmesį skiriu artimiesiems. Savajai gyvenimo meilei. Taip pat, neapleidžiu ir muzikos ir jau greitu metu tikiuosi sugrįžti su naujomis dainomis ir projektais.“

Paklaustas apie jo gyvenimo meilę Deividas džiaugiasi, kad būtent „Eurovizijos“ laikotarpiu jis ir surado žmogų, su kuriuo sieja savo gyvenimą ir deda dideles viltis į jų santykius. Anot vaikino tas žmogus labiausiai jį palaikė visą sunkųjį periodą, o dabar nebeįsivaizduoja nei dienos be meilės.

Dainininkas džiaugiasi, kad būtent „Eurovizija“ jį pastūmėjo pirmyn ir šiuo metu jis yra pasinėręs į kūrybą bei artimiausiu metu nori pradžiuginti naujais kūriniais. Paklaustas apie dalyvavimą „Eurovizijoje“ kitais metais vaikinas sako, jog neatmeta galimybės dalyvauti ir kitais metais, tačiau, jeigu taip nutiks, eis pilnai pasiruošęs ir pažada pasirodyti kur kas geriau, nei šiemet. Anot Deivido, šie metai buvo tik pradžia.

I.Dubinskaitės nuotr.
I.Dubinskaitės nuotr.

Žmonės.lt
Temos:
Muzika Muzika

Naujausi straipsniai