Deividas Žygas bandys laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje

Deividas Žygas / I.Dubinskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-18 12:57
Dainininkas Deividas Žygas (20) sparčiai kopiantis į muzikos olimpą oficialiai patvirtino, jog bandys sėkmę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Anot dainininko, tai vienas didžiausių iššukių jo muzikinėje karjeroje.

Anot dainininko, atrankoje jis pasirinko dalyvauti su kito autoriaus daina: „Kaip bebūtų keista, tačiau viskas yra suderinta, jog dalyvausiu su kito autoriaus daina. Aš pats esu kompozitorius ir visada koncertinėse programose atlikdavau autorines dainas, kadangi dainuoti kitų dainas man nepatinka. Tačiau šiemetinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauti su kito autoriaus daina man bus didelis iššūkis ir nauji potyriai“. 

Deividas pabrėžia, kad labai jaudinasi ir tikisi sulaukti didelio gerbėjų palaikymo: „Labai tikiuosi, kad mano muzikos gerbėjai stipriai palaikys mane. Tai didelis žingsnis mano muzikos karjeroje. Labai stengsiuosi nenuvilti tų, kurie manim tiki“. 

Žmonės.lt primena, kad šįmet „Eurovizijos“ atrankoje jau pareiškė dalyvausiantys šie dainininkai: Neringa Šiaudikytė, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Donatas Montvydas, grupė E.G.O., Ruslanas Kirilkinas, Erica Jennings, Jurgis Brūzga.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neringa Šiaudikytė ketvirtąkart bandys laimę „Eurovizijos“ atrankoje: „Aš turiu talentą“

Donatas Montvydas vėl dalyvaus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje

Erica Jennings dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje – išgirskite dainą

Aistė Pilvelytė vėl bandys laimę „Eurovizijos“ atrankoje: „Siūlyčiau visiems pasimokyti tokio ryžto“

Jurgis Brūzga dalyvaus „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje

Rūta Ščiogolevaitė dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje

„Eurovizijos“ atrankoje laimę bandys ir vaikinų grupė E.G.O.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai