Deividas Šemberas: „Lietuvos futbolas dar tik vaduojasi iš XIX amžiaus“

Mindaugas Stasiulis, Tajus, Deividas Šemberas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-18 11:36
Lietuvos futbolo A lygos vadovas ir vienas žymiausių Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas įsitikinęs, kad organizacine prasme futbolas mūsų šalyje dar gerokai atsilikęs. Vertinant stadionų kokybę, jo manymu, Lietuva, palyginti su tokiomis futbolo šalimis kaip Anglija, dar tik žengia į XXI amžių.

„Vaikystėje kamuolį spardydavau Šeškinės kalvose, mačiau, kaip buvo pradėtas statyti nacionalinis stadionas, tada paaugau, tikėjausi, kad jame sužaisiu bent keletą rungtynių. Bet dabar netikiu net tuo, kad mano sūnus ten žais“, – TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ kalbėjo Deividas Šemberas.

Paklaustas, kokiame laike, palyginti su Anglija, organizacine prasme yra Lietuvos futbolas, D.Šemberas svarstė: „Atsižvelgiant į tai, jog Lietuvos futbolo federacijos stadione dar turime tablo, tai esame daugmaž XIX amžiaus pabaigoje. Bet kaip tik prieš mėnesį šiek tiek patobulėjome, turime ir LED švieslentę, tai sakykim, kad perėjome į XXI amžių.“

Stop kadras
Stop kadras

Laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui Deividas papasakojo apie patirtį žaidžiant Maskvos futbolo klubuose, prisiminė, kokiais žodžiais buvo išvadintas priešininkų sirgalių, pasakė, kuris futbolininkas yra geriausias aktorius, o prieš kurį buvo sudėtingiausia žaisti.

Taip pat laidoje – neįtikėtini „Football freestyle“ čempiono Eduardo Butiuto triukai, stebinančios aštuonmečio Tajaus žinios apie futbolo žaidėjus ir prognozės geriausioms komandoms.

Stop kadras
Stop kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai