Deividas Meškauskas į treniruotę atvyko su sūnumi: Adomo pomėgiai – karatė, dviračiai ir slidės

Deividas Meškauskas su sūnumi Adomu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-13 16:54
Aktyvus laisvalaikis – puikus būdas sustiprinti kūną, pravėdinti mintis ir smagiai praleisti laiką su brangiais žmonėmis. Tuo įsitikinęs ir šokėjas Deividas Meškauskas. Ketvirtadienio popietę jis leido „Impuls“ organizuotoje šeimos treniruotėje, į kurią atsivedė ir savo 8-erių sūnų Adomą.

„Mudu mėgstame aktyviai leisti laisvalaikį. Dažnai drauge važinėjame dviračiais, riedlentėmis, kamuolį paspardome. Praėjusią žiemą sūnus pirmą kartą išdrįso užlipti ir ant kalnų slidžių. Aš pats jau 17 metų užsiiminėju žiemos sportu, todėl labai džiaugiuosi, kad ši veikla jam patiko. Laukiu nesulaukiu, kada vėl bus sniego“, – Žmonės.lt kalbėjo Deividas.

Kartu su Adomu jis mėgsta sportuoti. Sportas, pasak šokėjo, augančiam berniukui labai svarbu – juk tai ir fizinė veikla, ir būdas ugdyti ištvermę, kantrybę, jėgą, o kartu ir bendravimas, būdas praleisti laiką kartu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Man džiugu, kad Adomas mėgsta sportuoti. Jis mokykloje žaidžia kvadratą, lanko karatė treniruotes. Ir mane sužavėjo ši jo veikla – supratau, kad karatė yra atskira kultūra, kurioje didelis dėmesys skiriamas disciplinai, susikoncentravimui, etiketui, čia jaučiama didelė pagarba mokytojui“, – pasakojo Deividas.

Jis pats savo dienotvarkėje taip pat didelį dėmesį skiria fizinei veiklai, nors pastaruoju metu dėl darbų į treniruotes nueina rečiau.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Nauja studija, šokiai, statybos, vadybiniai darbai – pastaruoju metu turiu daug veiklos, todėl sportui lieka labai mažai laiko. Tačiau kai tik ištaikau – einu į šuolių į vandenį treniruotes, jos man labai patinka, labai užsikabinau po projekto „Šuolis“, – kalbėjo jis.

Deividas tikina, kad šuoliai į vandenį padeda stiprinti kūną, ypač kojų, pilvo, nugaros raumenis, šuoliai stiprina koordinaciją, lankstumą, ugdo tempą. „Tai ir adrenalinas, ir gimnastika, ir vanduo – fantastiškas sportas ir poilsis tuo pačiu. Apskritai manau, kad šuoliai į vandenį ir šokiai tarpusavyje labai susiję“, – kalbėjo šokėjas.

Kokią aktyvią veiklą dar mėgsta pašnekovas? Deividas sako jau spėjęs išbandyti daugelį sporto šakų. Jis žavisi futbolu, tačiau pačiam žaisti sekasi sunkiai. Kaip sako – nelimpa kamuolys prie kojos ir nors tu ką. Tačiau vasarą jis atrado dar vieną mėgstamą veiklą – golfą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Sportu golfo turbūt nepavadinsi, čia nėra didelių krūvių, tačiau yra daug azarto. Vos išbandęs supratau, kad man patinka technika, taisyklės, o treneris sakė, jog visai neblogai sekasi. Todėl kitą vasarą žadu tam skirti daugiau laiko ir pastangų. Man patinka tos sporto šakos, kuriose svarbu ne tik kūno lavinimas, bet konkretus tikslas“, – kalbėjo jis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ketvirtadienį jėgas sporto salėje išbandęs Deividas čia treniravosi ir su daugiau žinomų žmonių. Pasimankštinti su vaikais atvyko ir Livija Gradauskienė, ir Juozas Liesis, ir Diana Dargienė.

Daugiau akimirkų iš treniruotės – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai