Deividas Jacka pristatė atsinaujinusį „Civinity“ prekės ženklą: palaikė seserys Jackaitės

Venta, Eglė, Deividas, Virgeda Jackos / Organizatorių nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-07-30 09:52
Ypatinga proga – pristatyti „Civinity“ – vienos didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupės Baltijos šalyse atnaujintą  prekių ženklą ir identitetą – grupės valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Deividas Jacka sukvietė įmonės vadovus, partnerius ir draugus į šventinį vakarą, kurio metu svečių laukė ne viena staigmena. 

Naujai atsidariusiame jaukiame „Gastronomika“ kiemelyje įmonei svarbius svečius pasitiko pats  D.Jacka, kiekvienam asmeniškai spausdamas ranką ir dėkodamas už pasitikėjimą bei palaikymą.

„Skirdami savo asmeninį laiką ir  ateidami į mūsų renginį,  įmonės partneriai ir draugai parodo, kad jie – su mumis, kad jie pasitiki mumis ir palaiko mūsų įmonę“, – dar prieš renginį sakė D.Jacka. 
 
„Norime pasidžiaugti ir kartu visiems pranešti, kad nuo liepos pirmos dienos pasikeitė įmonės pavadinimas ir vietoje kelių iki šiol naudotų pavadinimų lieka vienas, viską vienijantis „Civinity“ – viena komanda, viena šeima, vienas pavadinimas. „Civinity“ pavadinimą sudaro du  žodžiai: „miestas“ ir „laimėti“, kas reiškia „laimėti miestą“. Man „laimėti miestą“ reiškia „laimingus miestiečius“ – juk dirbame būtent tam, kad kurtume pridėtinę vertę  žmonėms ir miestui, kuriame dirbame, gyvename, kuriuo didžiuojamės“, – atsinaujinusį  įmonės prekės ženklą svečiams pristatė D.Jacka. 

Deividas Jacka  / Organizatorių nuotr.
Deividas Jacka / Organizatorių nuotr.

Beveik 15 metų įmonėje plėtros vadovu dirbęs D.Jacka nuo 2020 gruodžio mėnesio pats pradėjo vadovauti „Civinity“ įmonių grupei ir jau inicijavo nemažai pokyčių. „Visiškai tikiu tuo, ką darau, tikiu mūsų  įmonės plėtra, todėl pats  stojau prie įmonės vairo ir prisiėmiau visą riziką ir atsakomybę už visus mūsų  veiksmus, planus ir strategijas. Žinau, kad tik prisiimdamas visą riziką ir pilną atsakomybę, pelnysiu savo komandos pasitikėjimą“, – sakė „Civinity“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius D.Jacka. 
 
Nuo šių metų pradžios verslininkas į įmonę pakvietė dirbti ir abi jaunesnes seseris  – Ventą Jackaitę ir Virgedą Jackaitę. „Man labai svarbu, kad abi mano jaunesnės  seserys  dirba mano įkurtoje įmonėje. Jos ne tik man padeda, bet ir visada mane morališkai palaiko. Visada tai jaučiu, o šeimos palaikymas man visada buvo ir yra labai svarbus.“ 
 
„Džiaugiuosi savo  brolio Deivido karjera. Vadovauti tokiai didelei tarptautinei  įmonei, kurioje dirba daugiau nei pusantro tūkstančio darbuotojų –  didžiulis pasiekimas ir  iššūkis. Nuoširdžiai linkiu jam sėkmės“, – sakė šventinį vakarą daina iš „Jausmų džiazas“ repertuaro  pradėjusi renginio vedėja, D.Jackos sesuo aktorė Eglė Jackaitė. 

Eglė Jackaitė / Organizatorių nuotr.
Eglė Jackaitė / Organizatorių nuotr.

Vakaro metu svečių laukė ypatinga D.Jackos dovana – privatus dainų autorės ir atlikėjos Gabrielės Vilkickytės koncertas ir jau tradicija tampantis kvietimas į vieną iš Valdovų rūmų kieme vykstančių  festivalio „Midsummer“ koncertų.

Šį sykį  svečiai turėjo išskirtinę progą pasimėgauti garsaus operos solisto Vaido Vyšniausko, užsienyje žinomo Kristian Benedikt slapyvardžiu, pasirodymu.

„Pernai pradėta tradicija sukviesti „Civinity“ įmonės žmones į vieną iš Valdovų rūmų didžiajame kieme vykstančių festivalio „Midsummer“ koncertų bus  nuolat palaikoma, nes toks neformalus  pabuvimas kartu ir pabendravimas labai visiems svarbus ir prasmingas“, – sakė verslininkas. 

Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.
Renginio akimirka / Organizatorių nuotr.

„Civinity“ yra viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse.

Bendrovė jungia daugiau nei 20 įmonių, kurios prižiūri 10 mln. kv. m gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų ir yra įdiegusios kelis tūkstančius inžinerinių sistemų sprendimų skirtingose Europos miestuose.

„Civinity“ komandoje dirba 1500 darbuotojų Lietuvoje, Latvijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai