Deividas ir Oksana Šemberai: „Atėjo laikas skirti dėmesį dar vienam žmogui“

Deividas ir Oksana Šemberai su dukra Lukrecija
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-02 12:00
„Reikėjo išlaukti devynerius metus, kad į mūsų šeimą ateitų dar vienas žmogus“, – šypsosi Deividas Šemberas (41) ir jo žmona Oksana (36). Tas trečias žmogus jų šeimoje dar labai mažas – Lukrecijai vos pusmetis, bet tėvai jau nebeįsivaizduoja, kaip kažkada galėjo gyventi be jos.

Atsakomybę už tą ilgą vaikų klausimo atidėliojimą Oksana prisiima sau. Nesiryžo, bijojo, kad gimus vaikui gyvenimas apsivers, vyrui neskirs tiek dėmesio, kiek galbūt reikėtų... Net manė, kad motinystės jausmas taip niekada ir neateis. „Gyvenimas tekėjo be rūpesčių: ką norime, tą veikiame, kur užsigeidžiame, ten važiuojame... Mums buvo labai gera dviese. Tačiau po devynerių metų staiga atėjo supratimas – mes vienas kitam atidavėme viską, ką galėjome, ir dabar jau galime skirti savo laiką, dėmesį ir meilę dar vienam žmogui“.

Deividas sako, kad abu jo vaikai gimė, kai jis buvo ne Lietuvoje. „Taigi man gimdymas praėjo tikrai lengvai, – juokiasi. – Telefonu gavau žinutę su pirmąja savo kūdikio ir žmonos nuotrauka: „Labas, tėveli, aš jau atėjau į šį pasaulį...“ Apėmė neapsakomas jausmas.“

„Aš irgi jaučiausi lyg kosmose. Kai vos gimusią Lukreciją paguldė man ant krūtinės, nejaučiau jokios nuostabos – atrodė, lyg aš ją turėjau visą gyvenimą“, – užplūdusias emocijas prisimena ir Oksana.

Pora džiaugiasi, kad mažylės gimimas labai suvienijo visą giminę. Be to, pastebėjo Oksana, Deividui atsirado didesnis noras bendrauti su abiem vaikais. „Abu vaikus myliu vienodai, bet mažesniam turbūt visada tenka daugiau dėmesio. Tiesa, jaunam atrodė, kad ech, visas gyvenimas prieš akis, dar spėsiu, o dabar suprantu, kad kiekviena diena su mažu vaiku yra didelė vertybė.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 40

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - atviras pokalbis su teniso treneriu Remigijumi Balžeku, ištisus 14 metų dirbusiu su Ričardu Berankiu, „Emmy" apdovanojimuose viešėjusios „Černobylio" kostiumų dailininkės Daivos Petrulytės pasakojimas, gardžiausi dainininkės Kristinos Radžiukynaitės receptai interviu su aktore Birute Mar, kuri tikrąją meilę atrado jau brandžiame amžiuje ir gausybė kitų įtraukiančių istorijų.

Naujausi straipsniai