Deimantės Kazėnaitės papuošalas sufleruoja apie sužadėtuves: pasipiršo fotografas Gediminas Žilinskas?

Deimantė Kazėnaitė Gediminas Žilinskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-01 17:41
Kartu dirbantys profesionalai vizažistė Deimantė Kazėnaitė (27) ir fotografas Gediminas Žilinskas (43) ne vienerius metus dalijosi didžiausiais pasiekimais namuose ir darbe, panašu, kad pora nusprendė žengti dar vieną žingsnį tvirtos partnerystės link. Ant Deimantės rankos kairiojo piršto sužibo žiedas.

Deimantė su Gediminu sutaria – tobulumas slypi žmogaus unikalume, o ne išvaizdoje. Vizažistės ir fotografo sąjunga gyvuoja jau keletą metų. Atrodo, kad viskas jiems gyvenime paprasta.

Abu džiaugiasi galėdami vienas iš kito pasisemti įvairiausių idėjų darbe, o keliaudami išmoksta ne tik naujų gyvenimo pamokų, bet ir pasisemia įkvėpimo.

16 metų vyresnis mylimasis ne tik moko Deimantę, tačiau didžiulį dėmesį kreipia į moters talentą bei gebėjimą puikiai išlaikyti jųdviejų duetą. Net tik einant kūrybiniu, bet ir meilės keliu.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Prieš kurį laiką į akis krito ant Deimantės rankos suspindęs papuošalas, labai panašus į sužadėtuvių žiedą. Susižadėjo?

Kadangi tiek Gediminas, tiek jo mylimoji visuomet linkę išlikti savo srities profesionalais, kalbėti ne darbiniais reikalais jie nepanoro.

Irmanto Gelūno nuotr.
Irmanto Gelūno nuotr.

„Nenoriu šia tema atvirauti. Mieliau kalbėčiau apie darbinius reikalus. Šito fakto aš neneigiu, bet ir netvirtinu“, – sužadėtuvių mįslę užminė garsus Lietuvos fotografas.

Nepaisant to, praėjusią savaitę vizažiste dirbanti Deimantė Kazėnaitė ne kartą pademonstravo sužadėtuvių žiedą primenantį papuošalą, kuris pastaruoju metu jos piršto niekada nepalieka.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai