Deimantės Kazėnaitės kelionė į mylimojo gimtinę Libaną apkarto: liko be lagamino, ieškojo savaitę

Deimantės Kazėnaitės atostogos Libane / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Socialinių tinklų žvaigždė, vizažistė Deimantė Kazėnaitė su mylimuoju Nicolu liepos pradžioje išvyko aplankyti jo artimųjų į Libaną. Moteris nė nenutuokė, kad dešimt dienų trukusi kelionė prasidės didžiuliu galvos skausmu dėl oro uoste dingusio lagamino ir prarasto viso savo bagažo.

Pasirinkę „Air France“ oro linijų siūlomą tiesioginį skrydį nuomonės formuotoja Deimantė Kazėnaitė su mylimuoju Nicolu liepos pradžioje patraukė į Libaną. Iš Paryžiaus išvykusi pakiliomis nuotaikomis, pora net nenutuokė, kad pasiekus Artimuosius Rytus viskas pasikeis.

Nusileidus Libano oro uoste, paaiškėjo, kad dingo Deimantės lagaminas. Apie savo nemalonią patirtį svečioje šalyje D.Kazėnaitė sutiko papasakoti portalui Žmonės.lt.

Sąmyšis Libano oro uoste

„Susivokiau, kad lagaminas dingo, kai dauguma žmonių savuosius atgavo. Kokias 20-30 minučių sukosi vis tie patys keli likę lagaminai, o aš bei dar apie 50 žmonių likome jų taip ir neatgavę“, – itin nemalonų momentą prisiminė D.Kazėnaitė.

Portalui Žmonės.lt moteris pasakojo, kad galiausiai taip belaukiant lagamino, ją su kitais keliautojais pasikvietė oro uosto darbuotojai ir įteikė deklaracijos pildymą dėl dingusių daiktų.

Deimantė Kazėnaitė Libano oro uoste ieškojo savo lagamino / Asmeninio albumo nuotr.

„Libaniečiai karšti žmonės, tad dėl dingusių lagaminų prasidėjo toks sąmyšis. Kelios moterys vos nesusimušė, kiti irgi buvo pasipiktinę dėl situacijos. Galiausiai susipildėme dokumentus ir mums buvo pasakyta laukti, kada su mumis susisieks.

Tada jau supratau, kad viskas, lagamino šiandien neatgausiu. Pradėjau mąstyti apie tai, ką turiu rankiniame bagaže. Paskutinę naktį sugalvojau ten persidėti šortus ir vieną maikutę“, – kalbėjo ji.

Deimantės Kazėnaitės atostogos Libane / Socialinių tinklų nuotr.

Pašnekovė neslėpė, kad liūdesio ir nusivylimo vos kelionei prasidėjus netrūko, tačiau daugelis ją ramino, kad lagaminas turėtų atkeliauti jau rytojaus dieną su kitu skrydžiu.

„Galiausiai paaiškėjo, kad kitos dienos skrydžiai išvis buvo atšaukti“, – portalui Žmonės.lt patikslino Deimantė.

Savaitę – be savų drabužių

Taip diena po dienos, D.Kazėnaitė nesulaukė jokių žinių iš oro uosto. Beveik savaitę be lagamine buvusių jos drabužių svetimoje šalyje gyvenusi moteris pasinaudojo paslaugios Nicolo šeimos suteiktas daiktais.

„Nico šeimos moterys man sunešė šampūnus, plaukų šukas, paskolino drabužių. Kažkaip prasisukau. Parduotuvėje nenorėjau gaišti laiko ir nusipirkau vos keletą dalykų, nes vis tikėjausi, kad lagaminas tuoj pat atsiras“.

Deimantės Kazėnaitės atostogos Libane / Socialinių tinklų nuotr.

Deimantė užsiminė, kad lagamine likę drabužiai, rankinės ir batai buvo išties vertingi.

„Paskaičiavau, kad kompensacija už dingusį lagaminą atstotų tik vieną rankinę“, – juokėsi ji ir patikslino, kad kompensacijos vertė už dingusi lagaminą siekia 1700 eur.

Gelbėjo humoras

Visgi, net ir tokioje situacijoje Deimantė nenorėjo gadinti kelionės akimirkų ir stengėsi pasimėgauti kiekviena sekunde. Į viską pažvelgę su humoru, viso vizito metu D.Kazėnaitė su mylimuoju Nicolu nestigo juokelių.

„Visi žino, kad mėgstu puoštis vasariškomis suknelėmis. Kai savaitę prabuvau su tomis pačiomis trimis maikutėmis, kiekvieną dieną juokais visi klausdavo: Deimante, tai ir vėl tie patys drabužiai?

Deimantės Kazėnaitės atostogos Libane / Socialinių tinklų nuotr.

Tiesa, aš ir pati stengiausi „nevaryti Dievo į medį“. Lėktuvas nenukrito, esame sveiki, todėl dėl daiktų nervintis nesinorėjo. Galiausiai po savaitės juokiausi, kad pripratau gyventi bohemišką gyvenimą – be makiažo ir su keliais drabužiais. Pliusas ir tas, kad negaišau laiko rinkdamasi, ką apsirengti, nes paprasčiausiai neturėjau iš ko rinktis“, – juokavo D.Kazėnaitė.

„Lagamino susigrąžinimo operacija“

Nors visą savaitę moteris bandė susisiekti su oro linijomis „Air France“, to padaryti jai nepavyko. Galiausiai Deimantė sulaukė skambučio iš pačio oro uosto, tačiau tuo metu jį praleido ir atsiliepti nespėjo. Visgi, porai tai buvo ženklas, kad reikia veiki.

„Nuvažiavome į oro uostą ir pamatėme visą lagaminų jūrą. Pusvalandį vaikščiojau ir ieškojau savojo, tačiau veltui. Tada nusprendėme veikti kitaip. Davėme vienam oro uosto darbuotojui pinigų ir pasakėme, kad jei ras ir atveš mums jį, sumokėsime dar tiek pat. Galiausiai lagaminas atsirado ir pagaliau atgavau savo daiktus“, – savo istorija iš Libano Žmonės.lt dalijosi Deimantė.

Deimantės Kazėnaitės atostogos Libane / Socialinių tinklų nuotr.

Kadangi tokie atvejai pastaruoju metu vis dažnesni, Deimantė su keliautojais pasidalijo patarimu.

„Jei niekas nepasikeis ir visas sąmyšis tęsis toliau, didelė rizika, kad ir jūsų lagaminas gali dingti. Siūlyčiau keliauti tik su rankiniu bagažu, jei tik yra galimybė“, – rekomendavo ji.

Portalui Žmonės.lt D.Kazėnaitė atskleidė, kad šią vasarą jos laukia dar septyni skrydžiai, tad jaudulio dėl kelionių netrūksta jau dabar.

Savo istorija Deimantė dalijosi ir socialiniuose tinkluose, o dabar savo bagažą atgavusi moteris tęsia kelionę saulėtame Libane.

Fotogalerija:

Deimantė Kazėnaitės atostogos Libane (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau