Deimantė Kazėnaitė: „Žmonės įsivaizduoja, kad jei esi graži, visi vyrai krenta po kojomis”

Deimantė Kazėnaitė / Gedmanto Kropio „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-16 14:40
„Tu negali daryti klaidų, negali būti gyvenime nuopuolių, negali nesisekti – taip atrodo daugeliui sekėjų. Negana to, kad mes patys iškeliam sau kartelę, tai kiti žmonės dar labiau spaudžia ir įsivaizduoja, kad jei jau esi graži, tai visi vyrai krenta tau po kojomis, ir meilė baigiasi tik santuoka ir vaikais. Gyvenimas yra ne toks, gauni visko – ir torto į veidą, ir į „š“ įlipti, tačiau atsistoji ir eini toliau su visais “, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakoja 29–erių nuomonės formuotoja, modelis ir vizažistė Deimantė Kazėnaitė.

Stebint Deimantę Kazėnaitę, pozuojančią fotografui, gali apimti pavydas – graži, fotogeniška, pasitikinti savimi, atrodo, jog šiai merginai gyvenime viskas it sviestu patepta. Tačiau šiandien Deimantė pasakoja apie kiek kitokią, nematomą išvaizdžių moterų gyvenimo pusę – apie vyrus, kuriems dailios merginos, yra tarsi medžioklės trofėjus, skaudžią draugo išdavystę, po kurios net buvo susitikusi pasikabėti su jo žmona, ir apie tai, kad išvaizdžioms moterims reikia dirbti dvigubai daugiau, kad aplinkiniams įrodytų, jog grožis ne vienintelis privalumas.

Deimantė septynerius metus draugavo su garsiu fotografu Gediminu Žilinsku. Jam yra pozavusios turbūt visos gražiausios Lietuvos moterys. Daugelis juos vadindavo svajonių pora. Kokia skyrybų priežastis, Deimantė sako neketinanti viešai gvildenti. „Jei taip daryčiau, negerbčiau pati savęs. Tiesiog išsisėmėme kaip pora – šeimos nesukūrėme, vaikų nesusilaukėme, galbūt tiesiog nebuvo lemta“.

Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Deimantė Kazėnaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Deimantė sako antrosios pusės po skyrybų neieškojusi, tačiau vieną dieną jos dėmesį patraukė vyro žinutė. „Jis iš tiesų mokėjo labai gražiai asistuoti, buvo įdomus, mandagus, tiesiog simpatiškas vyras. Ar greitai susisuko galva? Tuomet galvojau, kad tai nebuvo taip greitai. Tikrai nebuvau tas žmogus, kuris puola labai greitai į santykius. Tačiau dabar galvoju, kad nėriau labai greitai“, – pasakoja D.Kazėnaitė.

Kas jis iš tiesų yra, ir kuo užsiima jai patikęs vyras Deimantė sužinojo tik tada, kai po pusantro mėnesio pažinties netikėtai sulaukė žinutės iš jo žmonos. Netrukus paaiškėjo, kad visa naujo pažįstamojo Deimantei papasakota gyvenimo istorija buvo grįsta melu – pradedant tuo, kur jis gyvena ir dirba, baigiant kilme. Vienintelis dalykas apie kurį vyrukas nemelavo, tai, kad turi dukrą.

Naujausi straipsniai