Deimantė Kazėnaitė pristatė naują mylimąjį: „Laikas viską patikrina“

Deimantė Kazėnaitė su mylimuoju Nicolu / Tomo Juškevičiaus ir Tomo Adomavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-20 14:36
Vizažistė, influencerė bei modelis Deimantė Kazėnaitė (29) socialiniuose tinkluose pristatė naują mylimąjį. Moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje įsiamžino su antrąja puse, prancūzu Nicolu. Žmonės.lt kalbinta Deimantė išliko santūri ir teigė, jog kol kas visų detalių atskleisti nenorinti.

D.Kazėnaitė portalui Žmonės.lt pasakojo, kad pastarasis mėnesis, kurį ji praleido Prancūzijoje, prabėgo itin greitai, o nuostabios atostogos sušildė širdį.

„Visai netrukus jau sugrįšiu į Lietuvą, laukia daug darbų“, – prasitarė pas mylimąjį Nicolą viešėjusi moteris.

Iki šiol Deimantė neatviravo apie savo jausmus, todėl ir dabar teigė per daug nelinkusi to daryti.

„Savo santykių statuso aš nei slepiu, nei noriu viešinti. Tiesiog su sekėjais pasidalijau bendra savo ir Nicolo nuotrauka. Ši graži fotosesija įvyko prieš šventes ir antrąjį karantiną“, – pasakojo D.Kazėnaitė.

Pasak jos, laikas viską patikrina, o šią akimirką ji jaučiasi laiminga. Tiesa, kalbėti santykių tema kol kas nenori.

„Visi prašo pasidalinti Nicolo pavarde, amžiumi. To tikrai nedarysiu, jis nėra viešas žmogus, net socialiniuose tinkluose Nicolo profilis  neatviras“, – kalbėjo modelis, tačiau faktą apie širdį užvaldžiusius jausmus patvirtino.

Meilėje teko nusvilti

Primename, kad anksčiau Deimantė septynerius metus draugavo su garsiu fotografu Gediminu Žilinsku. 

Po skyrybų ji pasakojo antrosios pusės neieškojusi, tačiau pakliuvo į vieno apsimetėlio pinkles. Netrukus paaiškėjo, kad visa naujo pažįstamojo Deimantei papasakota gyvenimo istorija buvo grįsta melu – pradedant tuo, kur jis gyvena ir dirba, baigiant kilme. Deimantė atvirame interviu  tuomet džiaugėsi galiausiai supratusi kląstą.

Naujausi straipsniai