Deimantė Kazėnaitė papasakojo, kaip atnaujinti garderobą per daug neišlaidaujant

Deimantė Kazėnaitė tapo „Ogmios mieste“ įsikūrusio išparduotuvių centro „Outlet Park“ reklaminiu pavasario/vasaros veidu / Gedimino Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-13 12:36
Makiažo meistrė Deimantė Kazėnaitė renginiuose traukia aplinkinių akis netikėtais drabužių deriniais. Vieną dieną D. Kazėnaitė gali virsti pakvaišusia rokere, kuri neįsivaizduoja savo gyvenimo be kerzų, o kitą – elegantiška viliokle, pabrėžiančia savo figūrą.

Dėl savo pomėgio eksperimentuoti ir gebėjimo ieškoti originalių drabužių, D. Kazėnaitė tapo „Ogmios mieste“ įsikūrusio išparduotuvių centro „Outlet Park“ reklaminiu pavasario/vasaros veidu.

Šį savaitgalį, balandžio 13-15 dienomis, Vilniuje esantis išparduotuvių centras „Outlet Park“ švęs savo aštuntąjį gimtadienį. Ta proga lankytojams bus pasiūlytos didžiulės nuolaidos, tad patikusių drabužių ar aksesuarų bus galima įsigyti dar pigiau. Rinkdamasi drabužius D. Kazėnaitė pirmiausia atkreipia dėmesį į unikalius akcentus, dažnai ieško drabužio konkrečiam deriniui. O kartais nusprendžia įsigyti šiuo metu madingiausių viršūnėse karaliaujantį drabužį ar aksesuarą.

Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr.

„Man labai patinka atrasti drabužių, kurių kainos ir kokybės santykis džiugina piniginę. Niekada nesivaikau greitosios mados. Išparduotuvėse galima rasti gerų, kokybiškų stilingų drabužių už labai gerą kainą. Mano manymu, mada yra tai, kas susiję su tam tikru laikotarpiu. Tai to meto pasaulio išraiška, susijusi su tuo, kas dedasi aplink. Taip gimsta mados tendencijos. Tačiau stilius yra nepavaldus laikui. Tai yra mano saviraiška, savitumas, unikalumas. Ir jis nėra susijęs su tuo laikotarpiu madingais daiktais“, – sako D. Kazėnaitė.

Įvaizdinėje „Outlet Park“ fotosesijoje visus derinius D. Kazėnaitė pasirinko pati iš siūlomo asortimento. Keli drabužiai iš karto keliavo į merginos spintą. „Neslėpsiu, pati nesitikėjau, kad man pavyks rasti tokių kokybiškų, tačiau su didele nuolaida drabužių. Rinkausi tik tuos drabužius, kurie patiko man. Visi deriniai labai skirtingi, atitinkantys daugelio skonį. Mano vienas iš favoritų – džinsinis, raudonomis gėlėmis puoštas „Levi‘s“ švarkas. Anksčiau jis kainavo 130 eurų, o aš nusipirkau už 80 eurų. Radau batelius už 15 eurų. Juos taip pat įsigijau sau“, – šypsosi D. Kazėnaitė.

Vienas esminių žinomos merginos patarimų kuriant savo stilių, yra nesirinkti drabužių pagal tai, ar jie dabar madingi. Kur kas gražiau moteris atrodys su jai tinkančia, nei mados topuose karaliaujančia, tačiau blogai atrodančia suknele. „Labai mėgstu pamaišyti brangių gamintojų gaminius su greita mada. Manau, kad verta investuoti į kokybiškus klasikinius batelius, rankinę. Tokius daiktus puikiai priderinsite prie nebrangios aprangos“, – įsitikinusi D. Kazėnaitė.

Šį pavasarį D. Kazėnaitė siūlo semtis idėjų iš 90-tųjų. Mergina jau spėjo įsigyti ryškų kostiumėlį, „oldschoolinio“ stiliaus odinį švarką. Šiuo metu D. Kazėnaitės pirkinių planuose –apvalūs, maži, senovinio stiliaus akiniai nuo saulės, pastelinių spalvų drabužiai ir populiariausių viršūnėse karaliaujantys bjaurieji sportbačiai. Džinsus D. Kazėnaitė renkasi paaukštintu liemeniu – būtent tokius nusižiūrėjo vienoje iš „Outlet Park“ parduotuvių.

Koks būtų D. Kazėnaitės patarimas, norintiems produktyviai apsipirkti išparduotuvėse?

„Svarbiausia yra skirti tam laiko. Ilgiausiai užtrukau ieškodama savo dydžių. Drabužiai iš ankstesnių kolekcijų taip pat yra madingi, tik reikia mokėti paieškoti. Skirkite tam pusdienį – ne tik apsipirksite, bet ir sutaupysite. Panaršykite socialiniuose tinklalapiuose, iš ten pasisemkite idėjų, kas jums gražu, ir vykite į išparduotuvių centrą su mintimi, ko ieškote“, – pataria žinoma mergina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai