Deimantė Kazėnaitė: „Iš mano istorijos tegu pasimoko kitos moterys“

Deimantė Kazėnaitė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-30 12:00
Socialiniai tinklai kartais ne tik suteikia populiarumą, pinigus ir gausybę liaupsinančių komentarų po nuotraukomis, bet ir pritraukia negero linkinčius. Kai jau atrodė, kad nuomonės formuotojos, modelio ir vizažistės Deimantės Kazėnaitės (29) širdis po skyrybų pasiruošusi naujiems jausmams, likimas pakišo pinkles.

„Man ne gėda pripažinti, kad mane apgavo, o iš šios istorijos tegu pasimoko ne tik vienišos, bet ir ištekėjusios moterys – nesižeminkite ir nesiklaupkite prieš savo neištikimus vyrus. Leiskite, kad šie pakovotų už jus!“

„Labukas, gražuole, gal kada kavos?“ – tokių laiškų socialiniuose tinkluose po skyrybų su sužadėtiniu buvo apstu ir Deimantei jie kėlė apatiją. Ir tada parašė Paulius. Oligarchu savęs nepiešė, bet lakia fantazija pasižymėjo: neva Niujorke dirbo rinkodaros kompanijoje, galiausiai pervargęs karjerą sustabdė, o dabar plėtoja butikų verslą. Nieko neįprasto Deimantė nepastebėjo, juolab ją visuomet žavėjo ambicingos ir veiklios asmenybės, nes ir pati tokia yra.

Kurį laiką susirašinėdami ir kalbėdami telefonu nutarė pasimatyti. Nebuvo nė menkiausių įtarimų, kad naujoji simpatija kažką slepia, kol nepradėjo šnekėtis apie Naujųjų metų sutikimo planus. Paulius pakvietė juos sutikti drauge, o likus kelioms dienoms iki šventės pasiūlymą atšaukė – neva turi skubiai išskristi į užsienį pasirašyti svarbių dokumentų. „Tuomet galvoje kažkas sukirbėjo, atsirado nusivylimas ir jam parašiau: „Yra kažkas, ko tu man nesakai?“ Tačiau jis nuramino, atsiprašinėjo ir mergina patikėjo.

Po kelių savaičių ji išvyko į Londoną švęsti sesers gimtadienio. Kaip tik tuo metu ten turėjo būti ir Paulius – ketino trumpam susibėgti vakarienės. „Tačiau iš jo numerio netikėtai gavau žinutę: „Čia – Pauliaus žmona. Palik mano vyrą ramybėje.“ Tuo momentu vos nenualpau, negalėjau patikėti – patyriau šoką! Mintyse dar suskambo Pauliaus man į akis ištarti žodžiai: „Nesuprasiu vyrų, kurie turėdami santykius ieško nuotykių su kitomis.“ Atrodė toks teisingas vyras... Nieko neįtariau apie žmoną!“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 40

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - pokalbis su vizažiste, nuomonės formuotoja Milita Daikeryte, po penkerių metų pertraukos sugrįžusios į muzikinę sceną, pažintis su dailininke Jolanta Kyzikaite, išskirtinis interviu su JAV organizacijos „Foundation for Economic Education" vadovu Žilvinu Šilėnu ir jo žmona Rosita, viešnagė naujuose verslininkės Astos Mikšienės namuose ir kiti įtraukiantys pasakojimai.

Naujausi straipsniai