Deimantė Andriuškaitė ves modelių atranką: „Mados pasaulyje kartais defektai virsta pliusais“

Deimantė Andriuškaitė / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-10 18:02
Lapkričio 12 diena gali tapti lemtinga tiems, kurie svajoja apie mados pasaulį. Merginos nuo 13 metų bei vaikinai nuo 17 metų kviečiami dalyvauti atrankoje ir tapti tarptautiniu mastu sparčiai augančios modelių agentūros „LIMA Models“ veidais.

Atrankos vedėja tapsianti garsi manekenė Deimantė Andriuškaitė pati ne kartą žengė tviskančiu mados podiumu bei pozavo mados fotografams. Žinoma moteris tikina, kad būti tik gražia šiais laikais neužtenka.

Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Viktorijos Karpovaitės nuotr.

„Pirma mintis išgirdus žodį „modelis“ mūsų vaizduotėje atsiranda aukštos, lieknos, ilgakojės merginos portretas, tiesa? Žinoma, mados pasauliui reikia įspūdingai gražių merginų, vien „Victoria Secret“ „angelai“ atrodo kaip ne iš šio pasaulio nužengusios būtybės – jos yra įspūdingai gražios. Bet mados pasauliui reikia ir išskirtinių žmonių – kartais defektai virsta pliusais...

Pažiūrėkite į Lara Stone su tarpeliu tarp dantų arba Cara Delevigne, kuri įnešė į mados pasaulį natūraliu, plačių antakių kultą. Žinoma, mano mylimiausias ir vienas išskirtiniausių modelių su reta odos liga yra Winnie Harlow. Merginos, atminkite, jūs neturite būti tobulos – jūs turite būti pastebėtos, išskirtinės. O išskirtinumas nereiškia tobulumo“, – tikino modelis Deimantė Andriuškaitė.

Modelių atrankos vedėja tapsianti moteris atvira – jeigu nebūtų pasirašiusi sutarties su agentūra užsienyje arba nebūtų išdrįsusi žengti pirmųjų savarankiškų žingsnių keliaujant į mados kastingus už Lietuvos ribų, šiandieną ji nebūtų tokia asmenybė, kokia yra dabar.

„Kelionės pakeitė požiūrį į gyvenimą, pažintis, suvokimą apie madą. Darbai užsienyje merginas skatina keliauti, pamatyti pasaulį ir skirtingas kultūras, pajusti konkurenciją“, – sakė D.Andriuškaitė.

Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Viktorijos Karpovaitės nuotr.

„Kuomet atėjau į savo pirmąjį kastingą man buvo vos 16 metų. Idėja tapti modeliu neatsirado iš niekur – aš, kaip ir visos paauglės nuo mažens vartydavau garsiausius žurnalus ir gėrėdavausi manekenėmis, svajojau kažkada atrodyti taip, kaip ant viršelių atrodo jos. Žinoma, pirmi kastingai nesuteikia didelio pasitikėjimo sau, bet nėra geresnio jausmo nei gauti pirmus darbus, pasirašyti pirmąją sutartį ir būti įvertintai. Svajonės pildosi, jeigu tik jomis tiki“, – pirmuosius žingsnius modelio karjeroje prisiminė D.Andriuškaitė.

Vertinimo komisijos gretose – ir žinomi mados verslo atstovai

Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Viktorijos Karpovaitės nuotr.

Vertinti susirinkusiuosius patikėta garbingai komisijai – mados dizainerei Agnei Kuzmickaitei bei mados fotografui R.Miškai.

Kartu su modelių agentūros „LIMA Models“ įkūrėja Karolina Šileikytė-Varabauskiene, garsiausių pasaulio modelių agentūrų gerai pažįstamu, ilgametę patirtį mados industrijoje turinčiu agentu Tadashi Makabe ir už naujų veidų paiešką atsakinga Dainora Eleonora Šalaviejūte tikimasi atrasti tuos modelius, kurie svajoja įsilieti į mados pasaulį.

Kviečia atvykti į atranką

Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Viktorijos Karpovaitės nuotr.

„Šiuo metu nepaprastai yra vertinamas natūralus grožis bei sveikai atrodančios, prižiūrėtos merginų kūno formos – ieškome unikalių veidų bei charizmatiškų asmenybių. Linkime panelėms nebijoti dėl galbūt žemesnio ūgio, šiek tiek apvalesnių kūno formų, nelygaus veido ar breketų. Jei jaučiate, kad galėtumėte tapti mados pasaulio dalimi, būtinai atvykite savęs išbandyti!

Kiekvienai panelei individualiai suteiksime patarimų dėl ūgio, atskleisime sveikos mitybos gudrybes bei rekomenduosime odos specialistus, kurie padėtų pasiekti norimos išvaizdos tikslą. Jei atvykti negalėsite, mielai lauksime jūsų anketų mūsų internetiniame puslapyje“, – į atranką kviečia modelių agentūros „LIMA Models“ įkūrėja K. Šileikytė-Varabauskienė.

Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Viktorijos Karpovaitės nuotr.

Ūgis ir svoris – ne kliūtis norintiems būti mados pasaulio dalimi

Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Viktorijos Karpovaitės nuotr.

„Merginos dažnai klausia apie mūsų agentūroje keliamus standartus, tad iš karto noriu pabrėžti, jog tokie dalykai kaip ūgis ir svoris yra kintantys dalykai. Pastaruoju metu tenka pastebėti, jog jaunos merginos kompleksuoja dėl savo ūgio, nosies, svorio ir kitų keisčiausių dalykų. Noriu visas nuraminti – siūlau savo matomus minusus paversti pliusais, pažiūrėti iš kitos pusės...

Dauguma manekenių ir yra manekenės dėl išskirtinių bruožų: vešlesnių antakių, putlesnių lūpų ar strazdanų. Norėčiau pridurti, jog labai svarbus dalykas, kurį ypatingai vertiname, yra asmenybė. Tiek mes agentūroje, tiek užsienio agentūros kreipia ypatingą dėmesį į merginų ir vaikinų charizmą, sąmojį ar laisvalaikio pomėgius“, – tikino modelių agentė D.E.Šalaviejūtė.

Modelių atranka vyks lapkričio 12 dieną, 14 valandą, Vilniaus prekybos centre „Europa“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skyrybos kaip iš serialo: į Vilnių pas Deimantę Andriuškaitę atvyko Mario Cimarro

Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Viktorijos Karpovaitės nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai