Debiutuojanti mugė „Love Xmas“ pasiūlys dovanų, kurios neskaudins piniginės

„Love Xmas“ dalyvis: „Futuraw“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-19 13:41
Kalėdines dovanas galima išsirinkti be galvos skausmo ir nenuskriaudžiant piniginės. Tuo įsitikinusios naujo renginio – dizaino mugės Vilniaus rotušėje „Love Xmas“ – organizatorės. Gruodžio 21-ąją vyksianti mugė suvienys daugiau nei 130 kūrėjų iš Lietuvos, Suomijos, Italijos, Belgijos, Latvijos ir Lenkijos, žadama, kad lankytojai čia ras ir prabangių, ir kuklių dovanų. Visi „Love Xmas“ dalyviai turės kalėdinių pasiūlymų, atsieisiančių tik iki 20 eurų.

Kviečiame susipažinti su keletu iš jų:

Pho Ceramics. Fantastiniai gyvūnai iš keramikos, pripildantys namus jaukumo ir kūrybiškumo. Patikėkite cukrų ant stalo patiekti svajingam vienaragiui, svarainiai tegu kvepia begemoto pilvelyje, o gėlė džiugins dar labiau, jei ją pasodinsite ne į įprastą vazonėlį, o ant dramblio nugaros.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Theobromine Chocolatier. Vilniaus senamiesčio gatvelės istoriniame rūsyje dvi rusų kilmės belgės – mama Elena Krasnova ir dukra Yaro Voron – savo rankomis kuria šokoladinius saldainius, neturinčius analogo Baltijos šalyse. Vienai saldainių partijai pagaminti reikia net keturių parų! Saldainiai – nuo tradicinio marcipano ir raudonojo vyno iki brangiausio vaisiaus pasaulyje yuzu, kanapių sėklų, alaus karamelės, rožių žiedlapių, levandų česnako, indiško kario… Kūrėjos įsitikinusios, kad kiekvienas gali rasti skonį, kurį paragavęs sakytų, „va šitas tai lyg man sukurtas!“

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Manilla kosmetika. Manilla kosmetika, sukurta jaunos gydytojos Rūtos Merkytės, sujungia technologines naujoves ir siūlo geriausią veiksmingų medžiagų derinį už protingą kainą. Manilla skirta vertinantiems natūralumą ir tausojantiems planetą, kurioje gyvename: kūrėjai naudoja tik ekologiško stiklo pakuotes, kurias „labai mėgstame atgauti atgal, tinkamai dezinfekuoti ir naudoti toliau, o jūs už tai gaunate nuolaidą“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Egy-Boy. Egy-Boy – Sidnėjuje gyvenantis ir kuriantis lietuvis, pop art stiliaus menininkas. Jis sudomino pasaulį savo piešiniais, piešiamais laisva ranka ir juodu markeriu, paveikiomis žinutėmis ir provokuojančiais užrašais bei socialiniais komentarais. „Love Xmas“ kalėdinei mugei Egy-Boy ruošia jau kultiniais tapusių marškinėlių, kepuraičių bei kitų aksesuarų kolekciją.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

TOMS. Taip, „Love Xmas“ bus galima rasti ir tokių puikiai visame pasaulyje žinomų prekių ženklų „su idėja“. Būtent idėja išgarsino TOMS batus – už kiekvieną nupirktą porą kompanija padovanoja batus vaikams, kuriems jų labiausiai reikia. Puiki proga dovanoti prasmingai!

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Joe – Freshmadefood. Šviežiai gaminamas JEO pesto padažas. Receptas – italės JOE mamos, tik visos sudedamosios dalys lietuviškos ir gaminamas čia pat, Vilniuje. Iš visų jų trys, kiekvienam pagal skonį – su baziliku, su aštriaisiais pipirais ar kanapėmis.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Futuraw – ateities saldumynai. Baigėsi laikai, kai desertas buvo nuodėmė. Saldainiai, pyragai, tortai ir kiti desertai pagaminti tik iš augalinės kilmės produktų, nepridedant jokio rafinuoto cukraus. Pagaminti rankomis ir su meile.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Foxypaint. Kalėdinė dovana – dažai baldams. Kodėl gi ne? Kam apsikrauti naujais daiktais, jei galime iš naujo prikelti jau seniai turimus. Tuo labiau kad „Foxypaint“ dažų paletėse savo nuotaiką suras ir elektriniai melancholikai, ir citrininiai optimistai. Perdažykite ne tik baldus, bet ir veidrodžio rėmus, žvakides, vazonus, daiktadėžes, pintus krepšius ar šventines stalo dekoracijas.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

SESES. Rankinės, delninės, kuprinės, piniginės. Visus svarbiausius ir ilgai tarnauti turinčius moteriškus aksesuarus jums padės išsirinkti SESES. Aukštos kokybės oda atkeliauja iš Italijos, o stilingą pavidalą įgauna jau čia, Lietuvoje.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

BodyBoom. Genialu tai, kas paprasta. BodyBoom siūlo pirmąjį 100 proc. kavos šveitiklį, kuris, sako, daro stebuklus. Šveičia, lygina, stangrina, lieknina, maitina, kvepia ir suteikia pasitikėjimo savimi. Kava skirta ne tik gerti!

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Ponas Šuo. Taip, kalėdinių dovanų nusipelno ir mūsų geriausi draugai! Keturkojų kirpykla „Ponas Šuo“ mugės metu pasiūlys įsigyti dovanų kuponų grožio paslaugoms, maisto, žaislų, aksesuarų, kosmetikos jūsų ponams. Koks šuo, toks ir šeimininkas!

Tarp užsienio svečių – bene didžiausi daiktų inovatoriai Šiaurės šalyse – „Magisso“ iš Suomijos, apdovanoti net 25 skirtingais dizaino apdovanojimais, sukūrę išskirtinę „šaldančių indų“ bei virtuvėje nepasimetančių daiktų seriją.

„Love Xmas“ taip pat rasite puikiai žinomus ir jau ne vienerius metus gyvuojančius prekių ženklus „LT Identity“, „Baltai“, „VMG“, „My Feltboots“ ir dar šimtą kitų.

Rotušės aikštėje jūsų lauks spalvotieji street food vaganonėliai, o viduje gyva muzika ir „Medinės eglutės“ rengiamos kalėdinių žaisliukų dirbtuvės.

„Love Xmas“ – nemokama šventė visiems – jūsų laukia gruodžio 21 d.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai