„DC Comics“ paskelbė – naujasis Supermenas Jonas Kentas yra biseksualus

Supermenas Jonas Kentas ir Jay Nakamura / DCSuperman nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-12 14:06
Supermeno sūnus Jonas Kentas – biseksualus. Kitame DC komikso „Superman: Son of Kal-El“ numeryje jaunesnysis Kentas pabučiuos savo bičiulį Jay Nakamurą, taip atskleisdamas esantis netradicinės seksualinės orientacijos.

Kaip rašo Cnte.com, komiksų pasaulyje Supermeno titulas šiuo metu priklauso jį iš tėvo paveldėjusiam 17-mečiui Jonui Kentui.

„Kaip prieš tai jo tėvas, Jonas Kentas pamilo reporterį“, – rašoma oficialioje „DC Comics“ Supermeno paskyroje tviteryje.

„Visada sakiau, kad visiems reikia herojų ir visi nusipelno herojuose matyti save. Šiandien Supermenas, stipriausias superdidvyris planetoje, atskleidžia esantis biseksualus“, – pirmadienį tviteryje rašė „DC Comics“ rašytojas Tomas Tayloras.

Interviu IGN jis pridūrė: „Žinojau, kad pakeitę Clarką kitu heteroseksualiu baltaodžiu gelbėtoju praleisime gerą progą.“ Komiksų industrija vyrų, kurie nėra heteroseksualūs, reprezentavimu tikrai negarsėja. Kaip NPR rašė Glenas Weldonas, „Superman: The Unauthorized Biography“ autorius, „Žinant, kad DC ir „Marvel“ priklauso šimtai veikėjų, tai, jog vos keli didžiausi vardai gali būti netradicinės orientacijos – neišvengiama demografine prasme.“

Šis komiksas turėtų pasirodyti lapkričio 9 d.

Supermenas Jonas Kentas ir Jay Nakamura / DCSuperman nuotr.
Supermenas Jonas Kentas ir Jay Nakamura / DCSuperman nuotr.
Temos:
Kinas Supermenas

Naujausi straipsniai