Davido Beckhamo sūnus prabilo apie nelengvus išbandymus

Brooklynas Beckhamas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-03 22:11
18-metis futbolininko Davido Beckhamo sūnus Brooklynas prisipažino, kad šlovė kartais gali tapti tikru išbandymu paaugliui. Bandęs sekti tėvo pėdomis ir spardyti kamuolį jis visuomet jautėsi nejaukiai, tad dabar džiaugiasi pasirinkęs kitą kelią. Jau netrukus jaunuolis paliks savo namus Didžiojoje Britanijoje ir kels sparnus svetur.

Fotografijų knygą šiai metais išleidęs vaikinas laidoje „Entertainment Tonight“ pasakojo, jog gimti garsenybių šeimoje – nelengvas išbandymas. „Iki šiol negaliu daryti dalykų, kuriais mėgaujasi mano amžiaus žmonės. Pavyzdžiui, lankytis vakarėliuose ir nesijaudinti, kad kitą dieną leidinių antraštes puoš mano pavardė“, – pasakojo Brooklynas.

Populiarumas turi savų pliusų ir minusų. Nors Davido berniukas džiaugiasi galimybės, kurių daugelis neturi, jis su skausmu prisimena savo bandymą žaisti futbolą. „Visų žvilgsniai smigo į mane. Kiekvieną kartą padaręs kažką ne taip, jausdavau tą nebylų priekaištą: O, Dieve, jis padarė tokią klaidą!”

Happy birthday to my little sister. Love you so much ❤

A post shared by bb (@brooklynbeckham) on

Brooklynas džiaugiasi, jog tėvai jį palaikė, kai nusprendė atsiduoti fotografijai. Rugpjūtį jis išvyksta fotografijos studijuoti į Niujorką. Išleidęs savo pirmąją knygą, kuri rugpjūčio antrąją pasirodė ir JAV, Brooklynas nori tobulėti. Jam teko garbė atlikti praktiką pas žymų mados fotografą Nicką Knightą. Vaikiną ši patirtis įkvėpė nesustoti.

Žmonės.lt