Davidas Hasselhoffas traukiasi iš televizijos šou Australijoje ir grįžta į JAV

Davidas Hasselhoffas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-26 20:38
Davidas Hasselhoffas nemaloniai nustebino savo gerbėjus, kai pasitraukė iš televizijos realybės šou „Celebrity Apprentice Australia“ ir sugrįžo į JAV vykdyti savo „asmeninių įsipareigojimų“.

Televizijos serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Australijoje varžėsi populiariame šou, tačiau įpusėjus sezonui, šią savaitę, pasitraukė iš konkurso.

D.Hasselhoffas šią naujieną pranešė per trečiąją laidą.

„Aš turiu išvykti. Tai nesusiję su verslu. Tai susiję su asmeniniais įsipareigojimais, kuriuos daviau savo šeimai ir kurie yra garbės reikalas..., viskas paaiškėjo tik vakar vakare“, – sakė jis.

„Jaučiuosi siaubingai, kad turiu išvykti, bet didžiuojuosi, kad buvau „Celebrity Apprentice“ komandos dalis“, – pridūrė aktorius.

„Mes žinojome, kad jį galbūt gali iškviesti, nes jis minėjo turįs kitų asmeninių įsipareigojimų, apie kuriuos gali būti pranešta filmavimo metu. Sezono viduryje Davidas pranešė, kad ... davė asmeninio pobūdžio pažadą ir turi jį tesėti. Deja, tai buvo neišvengiama, “ – sakoma televizijos „Nine TV“ pranešime.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai