Davidas Hasselhoffas pareiškė, kad nėra susižadėjęs

Davidas Hasselhoffas ir Hayley Roberts / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-01 14:05
„Gelbėtojų“ žvaigždė Davidas Hasselhoffas savo „Twitter“ svetainėje pareiškė, kad nėra susižadėjęs, bent jau kol kas. Antradienį buvo pasirodžiusi informacija, neva kino žvaigždė trečiąsyk pasipiršo mylimajai, Velso modeliui Hayley Roberts.

59-erių D.Hasselhoffas buvo paviešinęs nuotrauką, kurioje matyti, kaip jis ant Sidnėjaus tilto priklaupęs ant kelio prieš savo 32-ejų mylimąją. „Vėl pamėginau laimę ant Sidnėjaus tilto“, – prie fotografijos rašė aktorius. H.Roberts „Twitter“ į mylimojo žinutę atsakė šypsenėlėmis ir virtualiais bučiniais.

Tačiau vėliau D.Hasselhoffas „People“ sakė, kad sužadėtuvės nebuvo oficialios. „Tiesa ta, kad puikiai leidžiu laiką su šia nuostabia dama, bet kol kas neturime planų susituokti. Tačiau, kas žino, kas bus toliau?“ – sakė jis.

Pora susipažino maždaug prieš metus per atrankas į šou „Britain's Got Talent“, kuriame „Gelbėtojų“ žvaigždė teisėjavo, H.Roberts priėjo prie garsenybės paprašyti autografo.

D.Hasselhoffas anksčiau jau buvo vedęs du kartus ir turi du vaikus. Anksčiau aktorius mylimajai H.Roberts yra piršęsis savo laidos „Britain's Got Talent“ persirengimo kambaryje ir ant kalno Keiptaune Pietų Afrikos Respublikoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai