Davidas Hasselhoffas Italijoje vedė beveik 30 metų jaunesnę mylimąją Hayley Roberts

Hayley Roberts ir Davidas Hasselhoffas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-01 10:08
Davidas Hasselhoffas (66) intymioje ceremonijoje Italijoje vedė mylimąją Hayley Roberts (38). Tai – trečioji serialo „Gelbėtojai“ žvaigždės santuoka.

Praėjus dviem metams po sužadėtuvių pora amžiną meilę prisiekė liepos 31-ąją dieną. Intymioje ceremonijoje dalyvavo tik artimiausi nuotakos šeimos nariai ir draugai.

Apie vestuves aktorius išsidavė prieš porą savaičių „Entertainment Tonight“ raudonojo kilimo renginyje.

„Antradienį bus mano gimtadienis, tuomet mes kelioms dienoms išvyksime į Jungtinę Karalystę ir vėliau susituoksime labai mažoje ceremonijoje Pietų Italijoje“, – apie būsimus planus kalbėjo žvaigždė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Aktorius atskleidė ir daugiau savo ir būsimos žmonos planų – po vestuvių medaus kopinėti jie vyks į Maldyvus. „Dvi savaites gyvensime Maldyvuose po vandeniu“, – juokavo D. Hasselhoffas.

Pora susipažino Anglijoje 2011 metais. Tuomet buvo filmuojama laida „Britanijos talentai“, kurioje Davidas buvo teisėju.

Davidas ir Hayley kartu atrodo labai laimingi ir to nevengia parodyti viešai. Praeityje „gelbėtojas“ turėjo keletą audringų santykių.

1984-1989 jis buvo vedęs Catherine Hickland. Tai pačiais metais, po skyrybų su Catherine, jis vedė Pamelą Bach. Deja, santuoka iširo 2006 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai