Davidas Beckhamas prisiminė vaikystę: Kūčių vakarą jų šeimos laukdavo neįprastas patiekalas

Davidas Beckhamas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-22 20:56
Po to, kai su visa savo gražia šeima šią savaitę Davidas Beckhamas išvyko į Laplandiją, kelionės metu garsus sportininkas atskleidė keletą detalių ir iš savo vaikystės.

D. Beckhamas gerbėjams pasakojo, kaip kadaise Šv. Kalėdos atrodė jo, dar mažo berniuko, namuose. Vaizdo įraše žvaigždė kalbėjo:

„Augdamas turėjau nuostabią vaikystę. Tėvai dirbo dieną ir naktį, jog aš ir mano seserys turėtų viską, kas įmanoma geriausio. Tačiau Kūčių vakaras mums asocijavosi su laiko leidimu drauge, tėčio išėjimu į lauką ir jo sugrįžimu su Kentukio stiliumi gruzdintu viščiuku. Mama dar naktį prieš visuomet mums įteikdavo kalėdines pižamas.“

View this post on Instagram

Christmas is coming ?? Let’s go skate ♥️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Buvęs futbolininkas vaizdo įrašu pasidalijo po stulbinančios naujienos paskelbimo – visa Beckhamų šeima virto garsaus animacinio filmo „Simpsonai“ herojais. Beckhamų klano pieštiniais personažais „pasirūpino“ kūrėjas Stefano Monda.

Kol kas nėra numatoma, kada visi herojai pasieks televizijos ekranus, tačiau tiek Beckhamų šeima, tiek jų naujieji veikėjai sulaukė dėmesio.

Vieni sveikino tapus „Simpsonais“, o kiti klausinėjo apie dabartines jų šeimos tradicijas.

„Būtų įdomu sužinoti, kaip Davidas tęsė papročius savo šeimoje?“ – teiravosi gerbėjai. „Kažin, ar jie dar laikosi pižamų tradicijos?“ – teiravosi kiti. Visi vienareikšmiškai linkėjo Beckhamų šeimai gražių švenčių.