Davidas Beckhamas per 46-ąjį gimtadienį sulaukė išradingos žmonos Victorios dovanos

Davidas ir Victoria Beckhamai / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-03 19:57
Gegužės 2 d. žinomam futbolininkui Davidui Beckhamui suėjo 46-eri. Gimtadienio proga jo žmona dizainerė Victoria Beckham (47) vyrą nustebino netikėta dovana – įteikė balionus, kurie primena patį Davidą.

Žinoma mados dizainerė Victoria Beckham socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo gimtadienį mininčio vyro Davido Beckhamo nuotrauka, kurioje jis pozuoja su netikėta dovana,  praneša portalas „elle“.

„Gimtadienio berniukas Davidas su „Inter Miami FC“ komandos nariais“, – po nuotrauka rašė V.Beckham.

Nuotraukoje šalia Davido Beckhamo „pozuoja“ ir iš balionų pagamintos dvi futbolininką primenančios imitacijos, kurias jam padovanojo Victoria. Balionai buvo papuošti futbolo klubo „Inter Miami FC“ aprangomis.

Victoria Beckham pasidalijo ir kitu kadru, kuriame ji romantiškai pozuoja su savo vyru Davidu. 

„Panašu, kad vejiesi mane! Sveikinu savo ypatingąjį vyrą ir nepakartojamą tėtį. Su gimtadieniu! Mes visi tave labai mylime“, – pasidalijusi judviejų nuotrauka rašė dizainerė.

Primename, kad Davidas ir Victoria Beckhamai susituokė 1999 metais.

Daugelis šios garsios šeimos istoriją seka nuo 1997-ųjų, kai garsus futbolininkas ėmė susitikinėti su garsia popžvaigžde, tuomet dar Victoria Adams. Pora susituokė po dviejų metų draugystės, šiuo metu jie augina tris sūnus ir dukrą.

 

Naujausi straipsniai