Davidas Beckhamas atskleidė, kuriam aktoriui patikėtų filme suvaidinti jį patį

Davidas Beckhamas kvepalų reklamoje / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-30 17:02
Buvęs futbolininkas Davidas Beckhamas ir jo žmona dizainerė Victoria Beckham – viena popiuliariausių žinomų žmonių porų, todėl užsienio žiniasklaidoje jau bent keletą metų vis pasigirsta kalbų, kad apie šią šilto ir šalto mačiusią šeimą reikėtų sukurti filmą. Iki šiol nei Davidas, nei Victoria nesileido į kalbas apie tai, kas, anot jų, galėtų juodu suvaidinti kine, tačiau interviu metu futbolininkas vis dėlto pasisakė, kas galėtų tapti „antruoju“ Davidu Beckhamu, praneša People.com.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Britų radijo „talkSPORT“ kalbintas D.Beckhamas vis dėlto pasidavė provokacijai ir leido sau pasvarstyti, koks gi aktorius galėtų jį suvaidinti kine.

„Manęs jau daug kartų klausė, kokį aktorių norėčiau matyti vaidinantį mane patį, jeigu, aišku, toks filmas išvis bus kada nors kuriamas. Neturėdavau atsakymo, tačiau dabar galėčiau sakyti, kad tokį vaidmenį patikėčiau aktoriui Bradui Pittui. Norėčiau, kad būtent šis aktorius suvaidintų mane patį. Jeigu ne jis, tai tada Leonardo DiCaprio arba Bradley Cooperis. Jie – simpatiški vaikinai“, – gerai nusiteikęs kalbėjo D.Beckhamas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kalbas apie galbūt kada nors dienos šviesą išvysiantį filmą apie Beckhamus paskatino pačios Victorios kalbos apie tai, kad ji norėtų pamatyti savo vyrą Jameso Bondo vaidmenyje.

Tuo tarpu kas galėtų filme apie Beckhamus įkūnyti pačią Victorią, žinoma moteris nesileido į kalbas. Prieš metus jos kolegės iš buvusios garsios grupės „Spice Girls“ teigė, kad tokiam vaidmeniui puikiai tiktų aktorė Angelina Jolie. Į tokius kolegių pasisakymus tuomet pati Victoria atsakė trumpai: „O, Dieve!“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai