Davidas Beckhamas – sukurtas būti šeimos galva

Davidas Beckhamas ir Victoria Beckham / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-04 20:04
Visus dvidešimt metų, kai Victoria (45) ir Davidas (44) Beckhamai kartu, netyla kalbos apie jų skyrybas. Tačiau kol kas pora sėkmingai paneigia gandus, o matant, kaip karjerą baigusi futbolo žvaigždė rūpinasi keturiomis savo atžalomis, nelieka abejonių: šeima jam – svarbiau už viską.

Žinoma, bet kurią akimirką viskas gali pasikeisti: po liaupsių tvariai meilei neretai pasirodo santūrus pranešimas apie skyrybas „dėl neįveikiamų prieštaravimų“ su abiem pusėms atstovaujančių garsių advokatų pavardėmis. Bet gali būti, kad viena iš sėkmingos Beckhamų santuokos paslapčių – karjerą baigusio futbolininko talentas būti tėčiu ir apskritai šeimos galva.

Jimmy Kimmelio šou apie tai dar kartą prabilo Victoria: publikai priminė, kad jos vyras – fantastiškas tėtis. Jie pasiskirstę pareigomis – kai vienas dirba, kitas būna su atžalomis. Negana to, Victoria tvirtina, kad Davidas toks pat seksualus ir gundantis kaip anksčiau: „Matydama būnantį su vaikais, vyrą kaskart įsimyliu iš naujo.“

Davidas Beckhamas su sūnumi Brooklynu / INSTAGRAM nuotr.
Davidas Beckhamas su sūnumi Brooklynu / INSTAGRAM nuotr.

Šeimoje, kurios bendras turtas vertinamas per 800 milijonų eurų – sakoma, kad Beckhamai turtingesni už pačią Jos Didenybę Elizabeth II, – esama savų auklėjimo taisyklių ir tradicijų. Pavyzdžiui, vyresnėlis Brooklynas (20) mielai naudojasi tėčio garderobu su „Dior“, „Tom Ford“, „Ralph Lauren“ kostiumais. O šiam telieka susitaikyti. „Tokių metų esu dar gana kietas, jei dvidešimtmetis mano spintoje randa ką apsirengti“, – šypsosi Beckhamas. Neseniai „GQ“ žurnalo apdovanojimuose Davidas buvo pripažintas metų vyru, tą vakarą tėtis ir sūnus, pasipuošę „Tom Ford“ kostiumais, atrodė nepriekaištingai (Victoria tradiciškai vilkėjo savo prekių ženklo apdarą). Su pirmagimiu Davidą sieja dar viena aistra – abu mėgsta tatuiruotes.

Ir beveik suaugęs, merginą turintis Brooklynas, susitikinėjantis su modeliu Phoebe Torrance, ir jaunyliai Romeo (17), Cruzas (14) bei Harper (8) neabejoja tėčio autoritetu. Tai atrodo kaip saldus paveikslėlis, bet šaltiniai tvirtina, kad tomis dienomis, kai Victoria pristatė savo naują dekoratyvinės kosmetikos liniją, tatuiruotasis futbolininkas su vaikais ir savo mama Sandra virtuvėje kuo puikiausiai pjaustė daržoves ir ruošė kepsnį – apie tai byloja ir nuotraukos Davido instagrame.

Davidas Beckhamas su sūnumis Cruzu ir Romeo / „Scanpix“/AP nuotr.
Davidas Beckhamas su sūnumis Cruzu ir Romeo / „Scanpix“/AP nuotr.

Kaip paprastas mirtingasis rytais jis vežioja vaikus į mokyklą, vėliau Romeo – į teniso aikštyną, Cruzą – į muzikos studiją, pagrandukę ir numylėtinę Harper – į baleto repeticijas. „Dirbu taksi vairuotoju, – juokavo jis interviu vokiečių spaudai. – Iš namų išeiname septintą ryto, vaikus vežioju į keturias skirtingas Londono vietas.“

Minutės automobilyje – puiki proga pabūti su greitai augančiomis atžalomis, o Davidui rūpi praleisti kuo daugiau laiko su jomis. Tokį patį pavyzdį rodė ir jo tėvai. Sandra ir Tedas Beckhamai kartu nugyveno daugiau kaip trisdešimt metų, o paskui išsiskyrė. Davidas visada norėjo, kad jo atžalos jaustųsi tokios pat mylimos kaip jis vaikystėje.

Vaikystės metus su mama, tėčiu ir dviem seserimis jis prisimena nepaprastai šiltai. „Turėjau namus ir šeimą, padėjusią įgyvendinti mano svajones. Visada daug dirbau, bet nuostabūs artimieji visada mane palaikė“, – sako jis.

Davidas Beckhamas su dukra Harper / Vida Press ir asmeninio albumo nuotr.
Davidas Beckhamas su dukra Harper / Vida Press ir asmeninio albumo nuotr.

Tą patį modelį pavyko pritaikyti savo sukurtoje šeimoje. Visi jau priprato, kad Victorios Beckham mados šou pirmoje eilėje visada sėdi Beckhamų penketukas. Ir apskritai, jei tikėtume instagramu, garsenybių šeima ne tik didelė, bet ir draugiška. Vaikai, ypač Romeo ir Cruzas, tėčiui negaili meilės prisipažinimų bei padėkų ir socialinio tinklo paskyrose dalijasi tėvų atvaizdais, nuotraukomis, kuriose yra kartu su jais, grotažymėmis su pasididžiavimo ir palaikymo žodžiais.

Net santūrioji Victoria visada gali juo pasikliauti. Skelbiama, kad praėjusiais metais jos mados imperija patyrė 14,2 milijono eurų nuostolį, tačiau Davidas, tikintis žmonos talentu ir verslumu, parėmė ją 700 tūkstančių eurų, nors jo paties verslo pajamos pastaraisiais metais sumažėjo perpus. Sakoma, kad per šešerius metus į „Victoria Beckham“ prekių ženklą Davidas Beckhamas investavo beveik dvidešimt milijonų. O tarsi patvirtindami, kad abu sieja ne tik dalykiniai ryšiai, bet ir nuoširdžiausi jausmai, per savo santuokos dvidešimtmetį jie surengė privatų turą po romantiškąjį Prancūzijos Versalį.

Naujausi straipsniai