Daugiavaikė šeima prašo išgelbėti jų augintinį. Ašaras sunkiai tramdys net veterinaras

TV Pagalba / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-17 12:42
Antradienio vakarą „TV pagalboje“ – širdį verianti istorija. Šeima, pas kurią atvyko veterinaras Paulius Morkūnas su Gerda Žemaite – ypatinga. Jurgita su savo vyru Rimu augina aštuonis vaikus. Trijų susilaukė savo, o penkis – įsivaikino. Ir dabar visa gausi šeima laikosi kaip vienas stiprus kumštis. Tačiau šią gražią šeimą ištiko nelaimė – sunegalavo numylėtas šunelis Boksas.

Šeimynos augintinį kamuoja didžiulis darinys ant kojos. Spėjama, kad tai – auglys, kuris gali būti piktybinis. Visa šeima supranta, kad Boksas sunkiai serga. Tačiau nė vienas negali susitaikyti su mintimi, kad mylimo augintinio gali netekti. Šeima pasiruošusi auginti ir neįgalų šunį. Jei bus nutarta Boksą operuoti, gali tekti amputuoti koją.

„Pamačius, koks šuo yra brangus tai šeimai, atsakomybės našta užgulė mano pečius visu svoriu. Supratau, kad turiu padaryti viską, kas mano galioje, ir net daugiau“, – sako veterinaras Paulius.

Apžiūrėjęs ant šuns kojos esantį auglį, Paulius nelepia susirūpinimo: „Bokso būklę sunkina ir jo amžius – šešiolika metų. Tai gyvūnui yra daug“.

„Aš labai jautriai reaguoju matydama besikankinančius gyvūnus. Vos tramdžiau ašaras, kai pamačiau, kaip kankinasi Boksas. – Neslepia Gerda. – Penkiolika metų Boksas gyvena šioje šeimoje. Su juo užaugo Virginijaus ir Jurgitos vaikai. Nė karto Boksas nėra niekam įkandęs ar kitaip užgavęs. Penkiolika metų jis šią šeimą be galo mylėjo. Taip, kaip ši šeima mylėjo jį. Ir tebemyli“, – susižavėjusi šeimos ir augintinio draugyste kalbėjo Gerda.

Bokso paskutinė viltis – sudėtinga operacija. „Auglys išplito į vidaus organus. Nežinia, ar galėsime padėti. Tačiau menka viltis vis dar rusena“, – netramdydamas jaudulio konstatuoja Paulius.

„Matydama vaizdą operacinėje, neslėpsiu, meldžiausi. Negalime nuvilti šeimos, negalime nuvilti vaikų. Negalime nuvilti Bokso“, – atviravo Gerda.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai