Daugiavaikė motina klausia valdžios: „Už tris vaikus gaunu 104 litus, ar jums ne gėda?!”

Daugiavaikė motina Jolita Vaitušienė laidoje „Negaliu tylėti“ / „Lietuvos ryto” televizijos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-07 11:50
Visos šalies piliečių pečius užgriuvo milžiniškos sąskaitos už šildymą, o kaip jaustis eiliniam lietuviui, kuris girdi apie valdžios svarstomus įvesti ir naujus mokesčius?

„Būdama daugiavaike mama už 3 vaikus gaunu 104 litus, ar jums ne gėda? – 1 200 litų pajamų gaunanti vieniša motina Jolita Vaisutienė neslėpė savo nusivylimo valdžia ir prisipažino kiekvieną dieną su baime laukianti vis naujų sąskaitų.

„Šiandien pensininkas, mokytojas, buvusi vaikų darželio auklėtoja – žmonės, kurie išauklėjo mūsų kartą, mažiau rūpi mūsų valstybei, negu kalėjime sėdintys nusikaltėliai“, – šalies valdžia piktinosi pensininkas Kornelijus Papšys.

Savo nepasitenkinimą dėl lyg ant mielių augančių mokesčių demonstravo visi studijoje esantys svečiai.

„Per 20 metų valdžia visiškai išsigimė“, – griežtos nuomonės laikėsi verslininkė Irena Matijošaitienė.

„Jūs įstatymus priimate, jūs esate atsakingi ir, prašau, atsakomybę prisiimti“, – nepasitenkinimą Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotoju Vitu Matuzu išreiškė ekonomistė Rūta Vainienė.

Įsisiūbavus diskusijai dainininkė Daina Bilevičiūtė paklausta, ar moka visus mokesčius, atrėžė – „ne ir nesiruošiu!“

Kokie dar mokesčiai bus įvesti, kaip baigsis aštri diskusija ne tik po paprastų Lietuvos žmonių, bet ir verslininkų atakų mūsų valdžios atstovams ir ar parlamentaras Vitas Matuzas turės visus atsakymus į rūpimus klausimus?

Tai sužinosite antradienį 18.55 val. laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto” televiziją.

15min.lt

Naujausi straipsniai