Daugiausiai uždirbančių aktorių viršūnėje – Tomas Cruise'as

Aktorius Tomas Cruise'as – 75 mln. JAV dolerių / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-07-04 10:45
Tomas Cruise'as per savo 50-ąjį gimtadienį antradienį turėjo ir papildomą progą švęsti – jis buvo paskelbtas geriausiai apmokamu Holivudo aktoriumi. „Forbes“ pateiktame turtuolių sąraše iš viso vienuolika aktorių.

Tomas Cruise'as, kuriam dar tenka laižytis žaizdas po netikėtai praėjusią savaitę Katie Holmes pateikto skyrybų pareiškimo, apie žurnalo „Forbes“ jam suteiktą titulą sužinojo grįžęs iš Islandijos, kur filmavosi naujoje juostoje, į Los Andželą.

„Forbes“ apskaičiavo, kad aktorius per 12 mėnesių periodą nuo 2011 metų gegužės iki 2012 metų gegužės uždirbo 75 JAV mln. dolerių – gerokai daugiau nei Leonardo DiCaprio ir komikas Adamas Sandleris, kurie abu uždirbo po 37 mln. JAV dolerių ir dalijasi antrąja vieta.

Į sąrašą taip pat pateko Dwayne'as Johnsonas (36 mln. JAV dolerių), Benas Stilleris (33 mln. JAV dolerių), Sacha Baronas Cohenas, Johnny Deppas ir Willas Smithas (30 mln. JAV dolerių), Markas Wahlbergas (27 mln. JAV dolerių).
Sąrašą užbaigia „Saulėlydžio“ (Twilight) žvaigždės Tayloras Lautneris ir Robertas Pattinsonas (26,5 mln. JAV dolerių).

Šių dviejų jaunų žvaigždžių „Saulėlydžio“ kolegė Kristen Stewart praėjusį mėnesį buvo paskelbta geriausiai apmokama aktore.

Čia rasite daugiausiai uždirbančių aktorių fotogaleriją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai