Daugiausia uždirbančių Holivudo aktorių moterų dešimtuko priekyje – Sandra Bullock

Daugiausia uždirbančios Holivudo aktorės / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-05 11:06
Žurnalas „Forbes“ paskelbė daugiausia uždirbančių aktorių moterų sąrašą, kurio viršūnėje šiemet atsidūrė „Oskaro“ laureatė Sandra Bullock (50 m.). Per pastaruosius 12 mėnesių ji uždirbo 51 mln. JAV dolerių.

Sandros Bullock finansinę sėkmę per pastaruosius metus labiausiai nulėmė vaidmuo specialiųjų efektų kupiname filme „Gravitacija“ („Gravity“), už kurį ji buvo nominuota „Oskarui“. Ši juosta visame pasaulyje uždirbo net 716 mln. dolerių.

„Oskarą“ 2010-aisiais už vaidmenį filme „Nematoma pusė“ („The Blind Side“) pelniusi Sandra Bullock į pirmąją vietą „Forbes“ sąraše pakilo iš pernai užimtos septintosios.

Antroji vieta „Forbes“ sąraše atiteko vienai talentingiausių ir geidžiamiausių jaunosios kartos aktorių Jennifer Lawrence (23 m.), kuri jau spėjo pelnyti „Oskarą“. Per metus ji uždirbo 34 mln. dolerių ir antrą vietą „Forbes“ sąraše užima jau antrus metus iš eilės.

Holivudo numylėtinė Jennifer Aniston (45 m.) su 31 mln. dolerių pakilo į trečiąją poziciją iš pernai užimtos ketvirtosios vietos.

Į daugiausia uždirbančių aktorių penketuką pateko ir Gwyneth Paltrow (41 m.), uždirbusi 19 mln. dolerių.

Pernai pirmoje vietoje buvusi Angelina Jolie (39 m.) šiemet su 18 mln. dolerių nukrito į penktąją vietą, kuria dalijasi su tiek pat uždirbusia kolege Cameron Diaz (41 m.).

10 daugiausia uždirbusių aktorių vyrų bendrai susižėrė net 419 mln. dolerių, o per tą patį laikotarpį moterys uždirbo tik 226 mln. dolerių.

Pirmagimio besilaukianti aktorė Scarlett Johansson (29 m.) „Forbes“ sąraše su 17 mln. dolerių užėmė septintąją vietą, o „Saulėlydžio“ („Twilight“) sagos žvaigždė Kristen Stewart (24 m.), prieš dvejus metus buvusi pirmoje vietoje, o pernai – trečioje, nukrito į 10-ąją poziciją. Ji per metus uždirbo 12 mln. dolerių.

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad visos šios aktorės uždirbo išties nemažai, tačiau moterys Holivude vis dar labai smarkiai atsilieka nuo vyrų. Štai dešimt daugiausia uždirbusių aktorių vyrų bendrai susižėrė net 419 mln. dolerių, o per tą patį laikotarpį moterys uždirbo tik 226 mln. dolerių. Pirmoje vietoje atsidūrusi Sandra Bullock uždirbo net 24 mln. dolerių mažiau nei pirmoje vyrų sąrašo vietoje esantis Robertas Downey jaunesnysis.

Rengdamas sąrašą žurnalas „Forbes“ remiasi aktorių honorarais už filmus, pajamas už reklamą bei pakartotinį filmų rodymą. Šią informaciją „Forbes“ gauna iš aktorių agentų, vadybininkų ir advokatų.

10 daugiausia uždirbančių aktorių:

  1. Sandra Bullock (51 mln. JAV dolerių)
  2. Jennifer Lawrence (34 mln. JAV dolerių)
  3. Jennifer Aniston (31 mln. JAV dolerių)
  4. Gwyneth Paltrow (19 mln. JAV dolerių)
  5. Angelina Jolie (18 mln. JAV dolerių)
  6. Cameron Diaz (18 mln. JAV dolerių)
  7. Scarlett Johansson (17 mln. JAV dolerių)
  8. Amy Adams (13 mln. JAV dolerių)
  9. Natalie Portman (13 mln. JAV dolerių)
  10. Kristen Stewart (12 mln. JAV dolerių)
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai