Daugiau nei mėnesį su koronavirusu kovojusi atlikėja Rūta Loop – pasveiko

Rūta Žibaitytė-Ruta Loop / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-16 17:45
Radijo laidų vedėja, atlikėja Rūta Žibaitytė, žinoma kaip Rūta Loop, skelbia gerą naujieną: prieš daugiau nei mėnesį užsikrėtusi COVID-19 virusu – pagaliau nuo jo pasveiko.

Praėjus daugiau nei mėnesiui radijo laidų vedėja Rūta Žibaitytė savo socialiniuose tinkluose pasidalijo akimirkomis, kuomet po 41 dienos, praleistos saviizoliacijoje, pagaliau susitiko su artmiausiais draugais.

„Eina sau, chebra, viskas! Aš out!“, – vaizdo įrašuose kalbėjo atlikėja.

Primename, kad rugjpūčio pradžioje Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pranešė, kad radijo stoties „Power Hit Radio“ darbuotojui nustatytas koronavirusas. Vėliau paaiškėjo, kad virusas diagnozuotas radijo laidų vedėjai, atlikėjai Rūtai Loop.

Kiek vėliau apie tai, kad užsikrėtė koronavirusu atlikėja Rūta Loop pati pranešė instagrame.

Rūta Loop/Asmeninio archyvo nuotr.
Rūta Loop/Asmeninio archyvo nuotr.

„Sveiki, instagramo draugai. Man viskas gerai, bet taip, man patvirtino koronavirusą. Penktadienį pajutau pirmuosius simptomus. Temperatūra siekė 37 laipsnius, truputį skaudėjo nugaros apačioje, laužė kaulus. Savaitgalį niekur nėjau. Sekmadienį ir pirmadienį temperatūra nukrito iki 35 laipsnių, nebejaučiau kvapų ir skonio. Tada ir supratau, kad man greičiausiai koronaviruso infekcija.

Pirmadienį pasidariau testą, antradienį gavau teigiamą atsakymą. Svarbiausia man buvo surasti visus kontaktus, su kuriais aš bendravau tam tikru laiku, ir sukontaktuoti su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. Dabar jaučiuosi normaliai“, – pasakojo Rūta. Ji su šypsena stebėjosi, kad dėl viruso, o ne dėl dainų, dabar ji sulaukė daug naujų sekėjų.

Naujausi straipsniai