Daugiau nei gražūs veidai: ką dar veikia manekenės?

Modelis Tyra Banks / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-19 11:00
Modelių pasaulyje pilna žmonių, kurie į atrankas, kolekcijų pristatymus ir fotosesijas tempiasi su savimi krūveles knygų. Juk laikas, praleidžiamas kelionėse ar laukiant renginio, fotosesijos arba kito darbo, yra be galo ilgas! Tarp gražiausių pasaulio moterų pilna ir tokių, kurioms neužtenka vien dailiai atrodyti ir pozuoti fotografams. Ar žinote, kuo dar užsiima gražuolės iš žurnalų puslapių?

► Tyra Banks

Sėkmingai pasiekusi modelio karjeros aukštumas afroamerikietė Tyra Banks savo žinias nukreipė į televiziją. Ji įkūrė leidybos kompaniją Bankable Productions, už kurią gavo net Daytime Emmy apdovanojimą. Geriausiai Tyra žinoma iš ir Lietuvoje rodomos laidos America‘s Next Top Model, tik ne visi įtaria, kad ši moteris yra ne tik laidos vedėja, komisijos teisėja, bet ir jos sumanytoja bei vykdančioji prodiuserė! T. Banks taip pat šmėžuoja kino pasaulyje, pavyzdžiui, filme „Hana Montana. Filmas arba seriale „Liežuvautoja“, o 2011 m. pasirodžiusi jos knyga „Modelių kraštas“, kaip ir reikėjo tikėtis, sumušė pardavimo rekordus.


► Natalija Vodianova

Ši rusaitė – tikras įkvėpimas jaunoms paauglėms, svajojančioms dirbti mados pasaulyje. Princesės istorija vadinama Natalijos biografija kupina ir šilto, ir šalto – nuo skurdžios vaikystės iki svaiginamos karjeros Paryžiuje. Nors šiandien ji turi turtingą vyrą ir yra vienas sėkmingiausių modelių pasaulyje, N. Vodianova neapleidžia filantropinės veiklos. Dizainerių mylima manekenė įkūrė „Nuogos širdies fondą“, kuris rūpinasi vaikų žaidimų aikštelėmis Rusijoje, teikia paramą šeimoms, auginančioms specialių poreikių atžalas. Kasmet moteris rengia Meilės puotą – labdaringą vakarą, į kurį sukviečia draugus, įžymybes ir stilingus bei turtingus pažįstamus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Jourdan Dunn

Štai modelis, kuris paneigia gandus, kad manekenės badauja, nevalgo ir nuolat laikosi sekinančių dietų. Jourdan Dunn, kurią galėjote matyti dainininkės Beyonce vaizdo klipuose, puikiai sutaria ir su reperiu Jay-Z, o Youtube kanale ji turi savo kulinarinę laidą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Cara Delevigne

Tikra 2013-ųjų sensacija – britų intelektualų atžala, pasukusi į modelių pasaulį ir stebinanti fotografus savo ryškiais it anglis antakiais bei keistomis veido išraiškomis. Jaunutė Cara pastaruoju metu yra visur. Negana to, kad mergina susižeria visus stambiausių užsakovų pasiūlymus (apsilankius užsienio spaudos kioske, sunku net suskaičiuoti, kiek žurnalų viršelių ji puošia), ji labai stengiasi išbandyti jėgas ir scenos menuose. Neseniai įrašiusi naują dainos versiją su atlikėju Willu Heardu, ji pasirodė ir filme „Ana Karenina“. Be to, ši valiūkiška mergina pažadėjo, kad ilgai laukti naujienų iš jos neteks.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Miranda Kerr

Australų modelis Miranda Kerr išgarsėjo tapusi apatinio trikotažo gamintojų Victoria’s Secret veidu, vėliau ji dirbo su Balenciaga mados namais. Nors pastaruoju metu moteris persekiojama paparacų dėl įvykusių skyrybų su aktoriumi Orlando Bloomu, ji turi ir kitos veiklos, kuri padeda užsimiršti. Miranda yra grožio produktų Kora Organics sumanytoja, be to, išleido knygą „Lepink save“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Amber Valletta

10-ojo dešimtmečio supermodelis Amber Valletta grįžo į sceną! Ji atrodo kaip niekada puikiai, o mes tik džiaugiamės, kad mados namai savo reklamoms pasirenka ne tik paaugliško veido mergaites, bet ir brandžias moteris. Šiandien Amber su Shalom Harlow veda laidą „Stiliaus namai“ MTV kanale, o jaunajai kartai žinoma iš televizijos serialo „Kerštas“, kuriame vaidina piktą ir šaltakraujišką Lidiją.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Lily Cole

Lily Cole neplanavo tapti nei aktore, nei manekene. Mergina Kembridžo universitete baigė meno istorijos studijas! Tačiau taip jau nutiko, kad ją pastebėjo ir mados industrija, ir kino pasaulis. Lily galite išvysti tokiuose filmuose kaip „Snieguolė“ ar „Daktaro Parnaso fantazariumas“, o šiandien ji rūpinasi nauju savo projektu – socialinio bendradarbiavimo ir kontaktų paieškos svetaine.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai