Daugiau nei 70 politikių pasirašė laišką, užstojantį Meghan Markle

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-30 16:12
Po to, kai televiziją pasiekė dokumentika „Meghan&Harry: An African Journey“, pasaulis suskubo reaguoti į Meghan Markle iškilusį pavojų. Tūkstančiai žmonių išreiškė savo palaikymą hercogienei, patyrusiai žiniasklaidos užgauliojimus, išgalvotas istorijas ir internautų atakas.

Net 70 moterų politikių neseniai pasirašė po laišku, kuris palaiko Meghan Markle ir užstoja ją. Parlamento narės ragina visus būti tolerantiškesniais bei supratingesniais Harry žmonos atžvilgiu.

Laišku, palaikančiu Meghan, viešai pasidalijo Jungtinės Karalystės parlamento narė Holly Lynch.

Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

„Norime išreikšti solidarumą hercogienei. Kaip moterys, mes stovime greta su ja ir priešinamės dažnai beskonėms, absurdiškoms istorijoms, išspausdintomis mūsų šalies laikraščiuose. Tos istorijos liečia jus, jūsų šeimą ir draugus“, –  į Meghan Markle kreipėsi politikės. 

Toliau jos rašė: „Retkarčiais pasakojimai ir antraštės pažeisdavo jūsų privatumą be jokios priežasties, kiek pastebėjome, buvo bandyta sukelti abejonių jūsų asmenybe ir charakteriu. 

Išskirtinai kalbant apie kai kurias iš šių istorijų, mes matome tai, ką galima apibūdinti tik kaip pasenusį, kolonijinės valstybės toną. Kaip Parlamento narės, mes kartu su jumis sakome, kad tai negali būti taip palikta.“

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.

Iš skirtingų partijų moterys susivienijo tam, jog paremtų Meghan. Didžiosios Britanijos valdžia parodė, kad visa šalis rimtai reaguoja į jos problemas, iškilusias dėl žiniasklaidos nesiskaitymo su hercogiene. 

Primename, kad beveik prieš mėnesį į teismą britų bulvarinę spaudą padavė ir princas Harry.

„Mano žmona tapo naujausiu taikiniu ir auka. Negalvodami apie pasekmes jie vykdo šlykščias kampanijas. Ši propaganda turi žmogiškąją kainą ir mes nebegalime daugiau tylėti, nes tai yra pernelyg skaudu“, – tikino jis. 

Princas Harry pabrėžė, kad tiesos neatitinkantys faktai yra skleidžiami nuo tada, kai buvo paskelbta apie judviejų su Meghan sužadėtuves. Tačiau visa tai suintensyvėjo pastaraisiais metais, kai moteris laukėsi.

Naujausi straipsniai